Já, velký Kenyh *ironie* ( o blogu)

25. srpna 2007 v 20:26 | Kenyh
Má blogová minulost a součastnost:
Před méně než rokem jsem si založil blog na adrese kenyh.blog.cz - tedy na asrese na které právě jste. Blog.cz mě bavil proto že mě až fascinovalo jak jednodušše můžu napsat něco a někdo si to přečte. Měl jsem v plánu na svůj blog psát svý názory a všechny jimi provokovat a prosazovat si je atd, však si to dovedete představit, ne? Ale časem názory který bych mohl na blog dát došli a já si poprvé řekl že nemám co psát! Tak jsem začal psát jak žiju. Nejdřív krátký články, někdy jenom pár vět i třeba v článku který byl jinak o něčem úplně jiném. Ale postupně jsem už vážně neměl co jiného psát a tak jsem psal jenom články o svém životě, lépe řečeno, zpovědi z každýho dne. Snažil jsem se psát vtipně a semtam mi i někdo napsal pochvalný komentář že pěkně píšu. Někdy v té době už přestával být blog jen zábava. myslím že každý blogger to zná. Tu posedlost svým blogem... Má návštěvnost se čím dál víc blížila k stovce denně a z toho jsem byl přímo nadšený! Psal jsem moc a moc komentářů na cizí blogy jen aby má návštěvnost stoupla. A ona stoupala! Můj blog už tehdy byl mou drogou. Už dávno jsem nepsl články se svými názory, dávno jsem neměl bog pro svou radost. Chtěl jsem mít ty nejlepší designy a tak si asi dokážete představit jak mě naštvalo když jsem přišel na blog který měl lepší design než já (např. Blanch)!
A pak jsme odjeli na asi pět dní pryč. Přednastavil jsem si články na každý den, jen aby se s mou návštěvností nic nestalo. Ale... jak jsme přijeli tak jsem hned běžel k pc a k blogu a co se nestalo! Má návštěvnost klesla na padesát denně! Byl jsem děsně naštvaný na všechny a z toho vzteku jsem blog zrušil. Sice už hodinu po tomto činu jsem toho litoval ale bylo to prd platný. Všechno bylo pryč. Když jsem šel druhý den na pc tak i když jsem už na blogu nechtěl nikdy být tak jsem tam pořád něco psal. I kdybych tam měl něco jen trošku pozměnit, každý den jsem na blogu byl! Řekl jsem si že tohle nemá smysl.
Založil jsem si Qentino.blog.cz - který mimochodem pořád funguje, i když je na něm přestávka - s tím že na blogu už nikdy nebudu závislý.
Já jsem nechtěl pořád myslet na komentáře, na design, na blog. Já jsem nechtěl mít skažený den blbou návštěvností, nechtěl jsem usínat s myšlenkami na blog a na to jak zítra změním design atd. Nechtěl jsem, nechtěl! A proto jsem se aspoň snažil tomu nepropadnout. Množství článků se s mým bývalím blogem vůbec nedalo srovnávat! Bylo jich tam mnohem méně, a já jsem byl šťastný že jich tam tak málo dávám. Byl jsem na sebe skoro až hrdý když jsem na blog vydržel nedat článek celý jeden den!
Ale nakonec....zase jsemto nevydržel a psal jsem i tři články denně (i když na kenyh.blog.cz byl tohle můj standart) a tohle jsem nechtěl! A tak jsem si dal přestávku, týden. nemůžu s Qentinem (zatím) skončit protože tam stále probíhá hlasování do SONH (soutěže o nejlepšího hudebníka) ale jsem si jistý že až ta soutěž skončí a já všem dám ty "odměny" tak v tom blogu dál pokračovat už nebudu.
Přišel jsem na blog morganaehran.blog.cz - blog jedný mý kámošky která si svou vysokou návštěvnost vysloužila dlouhými povídakami na téma HP (Harry Potter).. I když tohle téma mě nějak extra moc nezasáhlo (tzn. že knížky čtu, na filmy se dvám ale ty tisíce funfiction na tohle téma nečtu a žádnou nepíšu) tak jsem se rozhodl že tento blog bude taky povídkový. I když (zatím?) nebudu psát na téma Harry Potter tak doufám že si i tento blog najde své čtenáře.
yourKenyh
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Malina Malina | Web | 25. srpna 2007 v 20:34 | Reagovat

uz se na ty povidky tesim, myslim, ze ty se o navstevniky bat nemusis :)

2 sasanka sasanka | Web | 28. srpna 2007 v 10:29 | Reagovat

takovej sloháč :DD jj souhlas s malinou ..určo to bude číst kopa lidíí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.