Říjen 2007

NOVÁ TELEVIZE

29. října 2007 v 20:41 | Kenyh |  >denní záznamy
Ach bože, tenhle nadpis je tak strašně zavádějící. Vážně to vypadá, jako bych chtěl napsat celý článek o tom, jak je naše nová televize úžasná. Ale proč bych to proboha dělal? Vždyť to vůbec není můj styl! Kromě toho se mi staly mnohem zajímavější věci za celý den, tak vám raději popíšu je.
Jako každý pondělí jsme měli ve škole odpolední vyučování. Ty hodiny, kdy jsou všichni unavení a nedávají pozor, jsou dle mého názoru naprosto zbytečný. Ale můj názor ředitele při tvorbě našeho rozvrhu překvapivě vůbec nezajímal takže odpoledko máme. A kdyby jsme měli aspoň výtvarku nebo tak něco...ale mi máme přírodopis, nebo biologii nebo jak se ten předmět vlastně jmenuje. A mezi tou otravnou přírodkou (biologií?) máme, jak už to tak bývá, hodinovou přestávku na oběd. Je již téměř tradicí, že s CruellouLole [link] chodíme na děsně nezdravý čínský pečený nudle do asijskýho bistra. Po dnešním zážitku jsme si s Lole slíbili, že už tam vživotě nevkročíme. Nejspíš to porušíme, ale ty nudle dneska fakt nebyli chutný. Už jste někdy jedli jídlo, který smrdělo, jako benzín? Mi ano! Ty nudle..whuááá, nedokážete si to představit! Sice jsme je s Lole snědli, nemohli jsme si přece k tomu nesympatickýmu číňanovi za pultem dovolit, že bychom je tam nechali tak, jak je přinesl. A věřili byste, že nám ani nebylo blbě? Dle mé teorie to byl "jen" nějaký chemický přípravek, který do těch nudlí dávají úplně pořád ale teď byl nějakej prošlej a proto jsme to cítili. Možná, že pravda je jiná (možná tam ten číňan vážně přidal špetku nafty :)) ale tohle se mi zdá jako nejpravděpodobnější odpověď.
Na Loliině blogu jste si mohli přečíst její verzi našeho zážitku. Samozřejmě, že přeháněla. Pro ty, co její blog nečetli, psala o tom, jak jsme dneska šli jedním vchodem "pro vyvolené" (mi mu říkáme VIP protože se tam jde suterénem obchoďáku, kterej patří otci naší kamarádky a normální člověk tam nevkročí) ale Lole už předem strašila, že tam určitě potká jednoho kluka, kterýho nechce potkat. Ale já ji přesvědčoval, že pravděpodobnost, že ho potká je tak malá, že nemá smysl tam kvůli tomu nejít.
Tomuto jsem vážně věřil, teda byl jsem si jistý, že se tam ten Jirka (tak se jmenuje) neobjeví, a tak jsem, když jsme vyšli zas ven, řval všude něco jako "JIŘÍÍÍÍÍ...NO!" takže to znělo jako něco mezi Jiří a Jiřino. Ona z toho měla fakt nervy ale já si byl jistý, že tam ten kluk nebude. A co se nestalo? Jen jsme zašli tak dva metry a on tam fakt byl! Lole ho nejistě pozdravila a já se dusil v záchvatu smíchu. Ale Lole se překvapivě v žádném záchvatu smchu nedusila. Jestli se v něčem dusila, tak to byl ledatak záchvat vzteku! Svou rukou mě flákla přes chsicht až jsem si vážně myslel, že budu mít monokl. Rázem mě smích přešel. Ale lole vztek ne. Ještě jednou mi flákla jak kdybych jí snad nějak zneužil v nějakým americkým filmu ale to jsem si nenechal líbit! Samozřejmě, že jsem jí neudělal nic tak strašného, drastického a bolestivého, jako ona mě. Jen jsem jí zničil účes a to tak, že jsem jí začal tahat gumičku z vlasů a čelenka jí spadla na zem. Kolemjdoucí se na nás v rozpacích dívali, což nám bylo v tu chvíli celkem šumák. Nakonec se to semlelo tak, že jsem se ještě stále naštvané Lole omlouval a přemlouval, ať se té "příhodě" zasměje. Nakonec se mi jí podařilo přemluvit a oba dva jsme se tomu smáli. Nechtějte vědět, jak zmatené tváře kolemjdoucích v tuto chvíli byli!
I přes to, co se stalo, považuju Lole za z mých top 3 female friends. A žádné takovéto hádky náš velmi dobrý vztah nemůžou ohrozit (:
A k tý televizy; nechápu, co to teď mají všichni rodiče za mánii že z ničeho nic koupí něco tak drahýho! Téměř na každým třetím blogu vidím článek "mám nový notebook" nebo tak něco! Nicméně tato mánie mi vůbec nevadí (:

Tohle jsem dostal od SenSee. Mimochodem mě zařadila do svým "lásek". Wow, teda vážně díky :)
Znáte ten pocit, když dostanete zadání nějakého důležitého testu a v tu chvíli zjistíte, že to vlastně vůbec nechápete? Měl jsem možnost tento pocit okusit právě dnes v předmětu zvaném matematika. Mimochodem ten trapnej učitel kterýho na tenhle posranej předmět máte, mi dneska svým trpným hlasem s trapnou grimasou ve tváři řekl něco ve smyslu "Teda jestli hraješ na housle tak jak počítáš, to se na tu konzervatoř asi nedostaneš!". Řekněte mi jedinou souvislost mezi hraním an housle a počítáním lomených výrazů v matematice?
Kromě toho dnes přišla do školy Peťa. Vím, že vy všichni nejspíš netušíte, o koho jde, ale pro nás všechny je tento člověk hodně důležitej takže mám fakt radost, že už je konečně v pořádku :)
A nakonec jedna šokující hot new:
 • věřili byste, že jsem dnes zjistil, že si jeden můj vzdálený přítel (v kamarádským slova smyslu), uživá nevázaného sexuálního života? A to je mladší než já! Teda trochu přeháním, sexuální život to zrovna není...spíš taková....zkušenost (: ale i tak! Ale o sexu zas někdy jindy (:
V rozpacích ale stále...
yourKenyhNOVÝ VZHLED - VE VÍRU NOSTALGIE

27. října 2007 v 11:45 | Kenyh |  >grafika mnou vytvořena
 • popis bílé piano v záhlaví, dlouhé menu, tmavé barvy
 • náhled [link]
 • mé hodnocení super, moc se mi líbí
 • tato písnička se k němu hodí ale nemám rád auto-play takže jestli chcete, tak si jí pusťte sami. Překvapivě není jen 30ti sekundová ukázka. To už se na imeem.com téměř nevidí, že?

Co vy? Líbí i vám?
A pište mi plz i komentáře k minulému článku "Diskriminace". Díky.
yourKenyh

DISKRIMINACE

26. října 2007 v 22:07 | Kenyh |  >denní záznamy
Toto a žádné jiné slovo se mi právě teď honí hlavou. A ne jen tak bezdůvodně! Proč jdu do Ostravy do dvou nákupních středisek a prolézám všechny obchody s hadrama? No, nejspíš z toho důvodu, že si chcu něco koupit! A proč teda nemají nic v mé velikosti? Tzn. ve velikosti příliš velké na dětský velikosti a příliš malé na ty dospělácký?
Přes tři hodiny jsem hledal nějakou ucházející zimní budndu, která by se mi líbila, nestála by příliš mnoho a seděla mi. Ale taková nejspíš není! I kdybych byl ochotný utratit neomezeně mnoho peněz, bunda, která by byla v mé velikosti, prostě neexistuje! Je to diskriminace malých chlapců jako já, těch, co jsou tak hubení, že by jim anorektičky mohly závidět, co nemaj žádný ramena, malej zadek, zkrátka jejich postava nestojí za nic! Vždyť každý takovýhle člověk musí být už snasraný jen za to, že jeho tělo vypadá takhle....ale to, co ho dokonale dojebe je to, že na to svý pošahaný přeštíhlý tělo zkrátka žádný oblečení nenajde!
Řeknu vám jedno, V L.A., městě, které anorexii doslova podporuje, by se mi nic takovýho stát nemohlo.
Takže když shrnu mou životní situaci; jsem bez bundy, bez peněz (což je vzhledem k nadcházejícím vánočním svátkům celkem problém) a teď už i bez empétrojky! Zas se mi pokazila, protě jen tak, bezdůvodně si přestala fungovat! Kdyby mi aspoň spadla nebo tak....ale ne, to ona si prostě jen tak začala najednou hrát tónem, který zní jak ze záhrobí. A opravdu se to nedá poslouchat. A o to víc mě sere, že k tý šmejdský mp3 mám tak drahý sluchátka, který, vzhledem k tomu, že mi jí rodiče odmítli znova reklamovat, teď budu mít naprosto na nic.. A kupoval jsem si je sám za svý prachy!
Otočme list. Prázdniny mám celkem fajn. Dny mi ubýhaj díkybohu pomalu. Netrávím celý dny před pc, z čehož mám ohromnou radost (: A domů jsem přišel asi před půl hodinou....wow, můj život je nezvykle akční (:
Tak co vy? Ubýhaj vám prázdniny taky pomalu? Nebo rychle? A sere vás to? Co si myslíte o tom, žev hadrárně nemůžu najít svý číslo oblečení ani za nic?
Tak čuZz, světem diskriminován ale stále...
yourKenyh

SLOVO "SPOLUPRACOVAT" NABÝVÁ NOVÉHO VÝZNAMU.

24. října 2007 v 18:12 | Kenyh |  >denní záznamy
A tímto prohlašuji, že já jsem to vymyslel a až tento výraz bude v mém slova smyslu používat celý svět, tak budu moci říct "Ano, to jsem já, autor nového významu slova spolupracovat!" a tím, že to tu napíšu, si to bude moci každý ověřitt. A pak doufám, že mi to taky dosvědčí jisté osoby, které byli na místě, když mě to napadlo (Lole, Veeva a další).
Abych nezapomněl, nový význam slova spolupracovat je chodit s někým, mít poměr nebo jak to dál nazvat. Možná, že je to blbost, ale prostě se mi to líbí a já to budu používat.
Teď trochu odbočím. Viděli jste novou reklamu na parfém Christiny Aguilery? Jestli ne tak [link] a podívejte se. Christina je v ní jak dáma z 30tých let. Nevím, jak vám, ale mě to příjde děsně sexy, vůbec to období dvacátých až třicátých let v Americe mě fakt přitahuje. I když si nejspíš ten parfém v životě nekoupím [nejsem žena, kdyby někdo nevěděl], ta reklama se mi líbí fakt hodně.
Odbočím podruhé. Dnešní hudebka byla šílená. Jednak proto, že jsem po škole měl pocit, jakože od teď už jsou vážně prázdniny a já ještě musím do hudebky! Nicméně jsem odolal, doma neusnul [ale vážně se mi chtělo spát!] a šel do houslí. Ale když jsem tam přišel, říkal jsem "Že já sem vůbec chodil!". Učitelka po mě chtěla nějaký stupnice, který jsem fakt dlouho necvičil, a to už vůbec nemluvím o akordech, oktávách, sextách a terciích. Naštěstí ocenila to, jak jsem zahrál koncert. Wow, pochvalu od ní slyším málokdy takže si jí fakt cením. Ke konci hodiny mi, jak už u nás bývá takovým zvykem, říkala, jak děsně moc musím cvičit, když se chcu dostat na tu konzervatoř. Že prý dvě hodiny dopoledne a dvě odpoledně teď o víkendu a prázdninách. Vím, že má pravdu ale.....já se nedokážu přemoct abych tak dlouho hrál. Tu hodinu, dvě maximálně, pak už mám pocit, že zhebnu!
No nic, nebudu vám dál vykládat o mém životě, který polovinu návštěvníků mého blogu stejně vůbec nezajímá. Jdu na novej design pro Veevu. Teda vlastně nejdu, protože jsem zapomněl, jakou má adresu [nějakou děsně složitou a nezapamatovatelnou] a o jejím hesle nemluvě..
Nicméně teď odě mě tak den nic nečekejte protože sleduju, že čím častěji články píšu, tím více jsou o ničem a tím méně lidí je čte a tím méně komentářů k ním píšou. Prostě udělám takvý pravidlo, že dokuď se ke článků nenahromadí určitej počet komentářů, další prostě nenapíšu. Tím vás nechci vydírat, abyste psali moc komentářů, prostě když něco chcete napsat tak napište, když nechcete tak nepište, jen to píšu, abyste to třeba věděli nebo tak :)
Co si myslíte o mém designu? [ale do komentářů mi nepište jen to, co si o něm myslíte, reagujte plz i na můj článek, abych neměl pocit, že ho píšu naprosto zbytečně!] Je tu už dlouho, že? Ale měnit ho teď nebudu. Mě se totiž líbí.......a nechce se mi měnit! Tak sbohem všichni, možná na delší dobu, prostě dokuď se tu nenahromadí nějakých pár pěkných komentů...
yourKenyh

NAHORU A DOLŮ...

23. října 2007 v 15:44 | Kenyh |  >denní záznamy
...tak by asi vypadala čára na grafu, který by znázorňoval mé nadšení. Křivka by ukazovala střídavě nahoru a dolů....a přitom většina mých problémů je tak směšná a povrchní! Například si nedokážete představit, jak mě včera vzalo, když jsem se viděl v zimní bunďe a zjistil, že je mi strašně velká a vypadá fakt děsně, jak kdybych jí zdědil po tatovi! A to jsem jí nosil i minulej rok! Omg, minulej rok jsem snad byl ještě menší, než jsem teď, tak jaktože mi to nevadilo? Ta bunda sama o sobě je hezká, značková a stála nechutně moc peněz ale...už si jí na sebe nevezmu! Ne, pokuď by nešlo o krizovou situaci (al popravdě, dokážete si někdo představit krizovou situaci, ve které by šlo o to, jestli si mám nebo nemám vzít zamní bundu?). A právě tohle je důvod, proč mi má čára nálady klesla. Ale pak se nečekaně vydala vzhůru, když řekl rodičům o novou a oni říkali, že jo, že si mám nějakou vybrat a oni mi jí koupí. A to samý s botama. Mimochodem zimní boty z minulýho roku mi vůbec nebyly malý, jen jsem předstíral, že jsou, protože se mi vůbec nelíbí. A tak si v nejbližší době nejsíš půjdu vybírat *to jsem ale vychcanej* . Bože, jak jsem si je mohl někdy vybrat?
Na tomhle si náladu zkazila a poté spravila ta nejpovrechnější část mé osoby. Ta druhá, méně se zajímající o peníze, celebrity a image, si ji opravdu zkazila při skypové hádce s Lole. Obsah toho vášnivého rozhovoru, při kterém jsme se nechali oba tak trochu unést, vám samozřejmě nevzdělím. Prostě to byla naprostá kravina, která byla ke všemu špatně řečena atd......víc už neprozradím. Ale jak už to bývá, má křivka nálady se o pěkných pár metrů zvedla, když jsme se o více než 27 hodin později taky na skypu udobřili. protože ve škole jsme spolu nepromluvili ani slovo.
Takže co z toho plyne? Snad to, že mě dokáže stejně naštvat špatně sedící bunda jako téměř zkažené přátelství? Jestli jste to někdo takhle pochopili, tak to můžete číst celý znova, protože vám můžu s jistotou říct, že takto to myšleno nebylo. Navíc takový nejsem! Plyne z toho vlastně...nic. Žádná pointa, snad jen to, že i když se mi v jednu chvíli zdá, že je všechno v prdeli, stejně se vše a vždy obrátí k lepšímu. To mám ale hodně živtního štěstí, co?
Doufám, že je tonto článek napsán dost srozumitelně. Protože, upřímně, mě se zdá, že ne :)

yourKenyh


NIC NOVÉHO...

22. října 2007 v 19:27 | Kenyh |  >denní záznamy
...se neděje. Absolutně nechápu matiku a jejího učitele nenávidím. Ano, to je ten magor, o kterým jsem se rozepisoval v některým z minulých článků.
Snad je jediná věc se změnila. Už mám konečně občanku, neboli šukací lístek, občanský průkaz nebo jak jinak to ještě chcete nazvat. Patnáct mi sice je už přes měsíc ale občanku mám až teďka. Proč? Sám nevím, zamýšlet se nad tím nehodlám, i když je záhada, že někteří jí měli hned v den svých narozenin, takže třeba dřív než já i když se narodili o měsíc později. Nespravedlnost.
Ale nic se tím pro mě nemění. Dál zůstávám člověkem pro můj věk tak typickým. Sexovat hned zítra nejspíš nebudu, vyzvedávat balík na poště nejspíš taky ne. Ale konečně aspoň nosím ten průkaz o zletilosti v peněžence (hned vedle kondomů :)).
Právě se nacházím ve fázi života, kdy už dělám i něco jiného, než že bych jen vysedával před tv a pc. I když to pochopitelně dělám taky ale ne už tak intenzivně. A jsem za to fakt rád. Kdoby nebyl? Konečně dávám za pravdu tvrzení, že reálný život je taky celkem fajn.
Tak vzhůru do něj, čuZz buZz.

btw:nějaký hot news;
 • budu mít novou bundu *wow*
 • budu mít nový boty *wow*
 • o prázdninách budu sám doma *wow*
 • a přijede má milovaná sestřenka *wow*
 • mý vlasy jsou překvapivě rovný *wow*
yourKenyh

ASI SE POBLIJU.

20. října 2007 v 22:53 | Kenyh |  >denní záznamy
I když jsem si vážně myslel, že tu dlouho nenapíšu, tak sem překvapivě zase píšu. Proč? Protože chci. Má zlost na výpadky blog.cz už trochu opadla, i když kvůli tomu, že se ten včerejší kilometr dlouhý článek nezobrazil jsem ještě trochu nasranej..ale ne dost, abych tady teď nenapsal. A upřímně doufám, že tentokrát se to už zveřejní!
Je mi strašně blbě. Nevím z čeho. Teda vlastně tak trochu tuším, těch možností je dokonce několik ale nejsem si jistý, která z nich zapříčinila to, jak se teďka cítím.
Asi před dvaceti minutama jsem přišel domů. Byl jsem totiž na oslavě dvou spolužáků a teda musím říct, že to bylo fakt super. Kouřili jsme vodnici (první z možností, proč se cítím tak nějak...na blití) a děsně jsme žrali a pili colu (druhá možnost). Ale vážně jen colu atd, žásný alkohol. Až se divím, jací jsme to poslušní lidé :) Všichni se rozešli tak kolem devátý až desátý hodiny. Vzhledem k tomu, že se od jistých událostí necítím v noční Opavě zrovna bezpečně jsem chtěl být doma co nejdřív. Šel jsem přes půlku města sám a to jsem neměl ani pepřák! Autobusy mi jak naschvál všechny ujeli takže jsem šel poslouchající Striped Christiny Aguilery na mp3 a před podivnými týpky jsme se radši ani nezastavoval.
Můžu pyšně říct, že teď už nemám strach kupovat condomy. Tolik balíčků, kolik jsme koupil dneska, jsem nekoupil za celý svůj život. Tři balíčky condomů Kenvelo (dva pro ty oslavence a jeden pro Lole..) a dva nějakých levných Primerosek.(jahoda a broskev :))
Včerejšek jsem strávil se dvěma spolužačkama střídavě v sexshopech (ano, i tam jsme zháněly dárky :D), knihukupectvích (většinou u regálů s knihami tipu "Kamasutra" - dárek :) drogeriích (condomy, durex play - dárek) a koncertě našeho školního sboru, jehož jméno zní Domino a je vážně dobrej (mezi top sbory v čr patří určitě *wow, samochvála*). Potom tam mí (dofám) budoucí spolužáci z JKO zpívali prapodivnou moderní Žirafí operu, která byla sice děsně chaotická ale vážně efektní. Celé to bylo jakože v metaforách na lidskej život a působilo to dojmem zmateného snu. Ale to byl účel.
Tento článek není zdaleka tak dlouhý, jako ten včerejší, ale co.
Tak mi držte palce, aby se to zveřejnilo (ačkoli tohle nemá cenu psát, protože jestli se to nezveřejní, tak si to stejně nikdy nepřečtete.)
yourKenyh

WHUÁÁÁÁÁ!

19. října 2007 v 22:15 | Kenyh |  >denní záznamy
Šílím! Ne, to nemůže být pravda! Právě jsem napsal snad nejdelší článek mého života a on se nezveřejnil! A NIKDE TU NENÍ! Nenávidím blog.cz!
Sbohem! Napíšu, až mě to tu nebude srát. Kdoví, jestli se tak stane! A nechci slyšet žádný reakce typu: "Ale vždyť oni toho maí moc, tak jim odpust jednu chybičku."! Ne neodpustím! Nikdy! Agrhhhhh!!!!
yourKenyh

VÍTEJTE NA BLOGU CHLAPCE...

17. října 2007 v 14:46 | Kenyh |  >denní záznamy
...který dnes zjistil, že naprosto neovládá anglický jazyk. Šokující je to, že až do nedávna bylo mé sebevědomí a znalosti v Angličtině tak vysoké, až se to skoro nesluší říkat *přeháním*... a najednou prostě průser, z písemek mám 4- a 3! A víte, čeho je to vina? Sice je mi blbé všechno zhazovat na někoho nebo něco jiného, ale je to tak! To proklatý MySpace.com mi naprosto zničilo mou angličtinu! Jelikož tam je spousta lidí z jiných, než anglicky mluvících států, tak je pochopitelné, že tam každý neumí anglicky zrovna na jedna hvězda. A zrovna holka, se kterou si nejvíc píšu, pochází z Německa a její angličtina je fakt děs. Ona sama o sobě je milá ale přečíst po ní nějaký koment a porozumnět mu, to je vážně umění. Jenže všechno, co si od ní a dalších přečtu, se mi ukládá v hlavě. Takže mi vůbec nepřišlo divné, že jsem tvořil otázku místo "When did you last blablabla" nějaké naprosto špatné "When were you last blablabla". No chápete mě? Tohle by se mi před tím, než jsem začal chodit na MySpace.com prostě nemohlo stát! A nejhorší na tom je, že Lole mi to potvrdila. Totiž ona dneska psala tu písemku protože před tím nebyla ve škole, a správně ty otázky napsala proto, že jsem jí varoval aby tam neudělala tu debilní chybu! A tyk by jí to nepřišlo vůbec divné - a jestli hádáte, že je traky zaregistrovaná na myspace, pak hádáte správně! Je to zkrátka katastrofa *přeháním*!
Nenávidím svého učitele matiky. Nebudu jmenovat, aby třeba nenašel tento článek, kdyby zadal do vyhledávače své posrané jméno, pak by měl o důvod víc mi dát horší známku. Co horší známku. Ten? Ten by měl důvod mi dát horší známku z chování! Co horší známku z chování! Ten? Ten by měl důvod mě vyhodit ze školy! Co vyhodit ze školy? Ten? Ten by měl důvod mi dát trest smrti! Co trest smrti! Ten? No dobře, už toho nechám, jednak proto, že už to začínalo být trpané, ale taky proto, že nic horšího, než trest smrti mě snad ani nenapadá..
On je prostě absolutní idiot! Že umí matiku? No to je sice pravda, ale kolik lidí umí matiku? Moc! tak jako on? Moc moc moc moc! Lépe než on? Taky moc! Takže se o něm dá říct, že je to naprosto průměrný člověk. Povoláním. Ale svým chováním a životem je naprosto podprůměrný. Je to ten typ, kterýmu je kolem dvaceti pěti a stále bydlí u rodičů. Myslím si, že je ještě panic - nebo o to přišel s nějakou mařenou od rohu. Která normální baba by ho taky chtěla? Jeho xicht......ááááá, nejhorší xicht, co jsem kdy viděl! Děsnější si nedokážu představit! Whuááá, jak já ho nenávidííííím! Ale nebuďmě tak povrchní. Kdyby byl škaredý ale měl by velký charisma, tak by bylo vše OK. Ale on a charisma? No, nejde to k sobě! Absolutně ne, to on prostě postrádá!
A nenávidí mě. Ne že by mi to nějak vadilo, taky ho nenávidím, ale i to je důvod, proč si o něm myslím, že je takový, jaký je. Když jsem dneska odcházel, oslovil mě svým kreténským hlasem "Ahoj Hynečku." i když ví, že nesnáším, když mě někdo takhle oslovuje. A vůbec, je to ten největší trapák, co svět spatřil! Kdybyste viděli ty jeho grimasy! Nemůžu z něj! Že, Lole?
Takže když to shrnu, je to trapný debil, co se chová jak dvanáctileté dítě a zemře jako styrý panic. Toť vše, konec, tečka.
Rozzuřený ale stále...
yourKenyhLIL KIM - HOW MANY LICKS?

14. října 2007 v 14:41 | Kenyh |  >mjúsiqué
Umělec: Lil Kim
Písnička: How Many Licks?
Styl: HipHop, R´n´B
Stručně: Lil Kim je jedno z nejznámějších jmen ženského rapu a tak si může dovolit výstřednosti. Tím, že jí každý zná, není nucena si udržovat hiphop styl a proto vypadá tak trochu jako pornohvězda. Písnička je z roku 2000.


NEPOVEDENÉ PLASTIKY

14. října 2007 v 11:28 | Kenyh |  >kecy mnou naškrábány
Tak tomuhle se vážně těžko věří.
 • název videa = odkaz
JOCELYN WILDENSTEIN || I takhle někdy dobadá touha po dokonalosti.
AMANDA LEPORE || Jak si může někdo dobrovolně dát zdemolovat xicht aby vypadal jako Jocelyn Wildestein, to nepochopím.
DONATELLA VERSACE || Těch modelek si nevšímejte, počkejte chvíli, než tam bude Donatella - poznáte jí díky jejím nechutným rtům, peroxidním vlasům a opakovaně nafouknutým prsům.BIO BUFET PRO POLITIKY...

13. října 2007 v 13:09 | Kenyh |  >denní záznamy
...mě naprosto nezajímá. Tak proč mu v mém oblíbeném časopise věnovali celý článek přes dvě stránky? A proč si ho já blbec ještě ke všemu přečet? A proč vám teď o něm píšu? Ani nevím. Snad proto, že se chci s touhle bio-banalitou podělit se zbytkem světa, i těmi, co ten časopis nečtou.
Zkrátka v nějaký tý budově, kde sídlí parlament či co, byl na žádost Strany Zelených (mimochodem, kdyby mi bylo 18 tak bych je volil) zřízen VIP bio bufet. Podle postavy některých politiků bych o tom možná i pochyboval, nicméně jeto tak. A prý slaví úspěch.
Což se ale nedá říct o mé dnešní hodině angličtiny. Protože je sobota, byla to soukromá hodina - jen já s mou doučovatelkou. Nj, poslala mi smsku, ať se sejdem v 11,30 - napíšu to raději slovy; jedenáct třicet. A hádejte, v kolik jsem tam přišel? Jestli hádáte v 10,30, teda o celou hodinu dřív, hádáte správně.
Měl jsem teda štěstí, že Radka (kdyby byl někdo tak děsně natvrdlej, že by mu to samo nedošlo tak to je její jméno) zrovna byla doma..Chystala se totiž do města. Ale kdyby třeba už byla pryč a já bych přišel a zvonil a ona mi furt neotvírala....tak co bych si pomyslel? Třeba bch si myslel něco jako: "Hmm, no tak asi spí..", nebo tak možná: "Nj, asi se jí nechce." (což je pěkná blbost :) ale co kdybych si proboha myslel něco ve smyslu: "Ježiši, ona neotvírá, určitě dostala infarkt a teď tam někde leží polomrtvá! Musím okamžitě zavolat záchranku a vyrazit dveře!" nebo třeba: "Určitě se nadýchala plynu, který jí unikal nějakou nespozorovanou škvírou a otrávila se! Okamžitě musím zavolat hasiče (nebo kdo se v takovýhle situacích obyčejně volá) dřív než dojde k obří explozi!". Tím se dostávám až do lehce dramatických scén, jak z amerických akčních velkofilmů. Nicméně nic z toho se nestalo, a Radka mě ochotně vzala o tu hodinu dřív.
Takže tímto článek jen skrývám to, že zkrátka nemám co psát - z důvodu že se v mém životě nic neděje. Můj nudný život stereotipně plyne....ale co, mě je to jedno.
A jediný názor, který mi stojí za to napsat, je to, co si myslím o domech z katalogů (ano, mám na mysli ty podnikatelsko-barokní vilky a domy jménem K558bxC a sateltiních městech, ve kterých jsou si ty domy tak podezřele podobné...Ale o tom až jindy.
yourKenyh


OD LEMONEK ZA VGS

12. října 2007 v 21:06 | Kenyh |  >picty atk
Tramtadadááá :)
Díky moc... Pro ty, co jsou líní kliknout na "celý článek" a nějakých těch pár vteřin čekat, až se vám zobrazí celý článek, tu mám jen tři slova: první místo ve VGS - jej, tak čtyři, no :D

THE BLACK EYED PEAS

12. října 2007 v 20:32 | Kenyh |  >mjúsiqué
Tato písnička mě zaujala tím, jak je děsně hloupá. Ale nehodlám jí kritizovat protože se mi líbí.

My Humps - v překladu Moje Hrbolky - je tak hloupá píseň, až je vlastně skvělá. Je tak povrchní, jednoduchá a Fergie se v ní projevuje jako sobecká, pitomá a materialistická žena, která touží po penězích, špercích, dokonalé image a mluví jako naivní koketka. Dokonalá kombinace!
Jestli vám video nejede, klikněte zde.
Mimochodem, Lole, která je myslím vám všem velmi známá, má nový blog [link]
yourKenyh

NOVÝ DESIGN - JUST ME, KENYH

12. října 2007 v 15:29 | Kenyh |  >grafika mnou vytvořena
Tento design jsem vyrobil už včera ale kvůli nějakýmu problému blogu.cz (ano, už zase :) to tu prostě nešlo dát. V záhlaví můžete vidět celkem zřetelný nápis Just me... Kenyh - takže vypusťme těch pár teček, dejme tam místo nich čárku a bude to znít Just me, Kenyh. To je název tohoto blogu.
Spolu s novým designem přišla i nová myšlenka, nový záměr, kam se bude tento blog ubírat. Mými idoly se tímto stává D. (Hornet) a blogy jejím podobné. Stručně a jasně, lidi, ktyrým nejde o návštěvnost ( ale o tu mi už nejde pěkně dlouho - jinak bych s tím už dávno praštil :), nebojí se napsat osobitější a provokativnější názor a jejich blog je zkrátka celý jejich a o nich.
Doufám, že vám můj nový směr nebude vadit a že si na něj rychle zvyknete. A pokuď ne, váš problém. Ale upřímně myslím, že to nebude až taková změna. Žádný Qéčka, Géčka, eFka a další patary ode mě nečekejte.. A jestli nějaký takový písmeno ve jméně máte, raději mi ani nepište.
A k tomu designu - líbí? A co název stránky? Po dlouhý době jsem totiž vymazal tu frnacouzskou adresu #98 de Champs Elyseés...ale tohle je lepší, ne?
yourKenyh


DISKUZE NA TÉMA: JE KOUŘENÍ SEXY?

10. října 2007 v 17:15 | Kenyh |  >kecy mnou naškrábány
Nedávno (včera?) jsem zde zveřejnil článek, ve kterém jsem říkal, že kouření může být v jistém úhlu sexy a že neznám normálního člověka, který by to nikdy nezkusil. Oběvilo se opravdu mnoho názorů, jak pro, tak i proti kouření. Jaký je váš názor?
Zapojte se do diskuze.

DEN NA KONZERVĚ...

10. října 2007 v 14:24 | Kenyh
...byl fajn. Komu to nedošlo, konzervou se přezdívá konzervatoř, tedy střední škola, kam se budu hlásit.
Konečně jsem viděl svého, doufám, budoucího profesora na housle a dobrá zpráva je, že mi je celkem simpatický. Vypadá, že je hodný (což není vždy dobré) ale jedna jeho žákyně ho vychvaluje, jako by to byl bůh, a proto si myslím, že když je třeba, dokáže být i tvrdý. Jen doufám, že u mě to třeba nebude.
Za chvíli mám hudebku, takže už teď musím trochu spěchat. Doufám, že dneska se mi to aspoň trochu povede, poslední dobou se mi totiž v zuš moc nedaří, teda jako není to příšerný ale nejsou vidět žádný velký pokroky, ale teď jsem vážně moc cvičil, hlavně ty těžký místa (dvojhmaty, umělý flažolety a příšerně vysoký tóny atd. prostě věci, který vy, kteří na housel nehrajete, nejspíš nepochiopíte) takže doufám, že vše bude OK.
Se slovem OK mě napadlo další téma k rozepsání, i když jen na pár řádků. Taky vás někdy něco pěkně dožírá? Konkrétně myslím když někdo něco říká? Já například nenávidím, když někdo říká místo klasickýho "oukej" takový to počeštěný "óká". To bych vždycky vyletěl z kůže (řečeno s nadsázkou)! A taky když někdo říká "Britney Spearsová" nebo "Angelina Jolieová". Omg, vždyť takhle se ony vůbec nejmenujou!
No nic, napíšu komenty na sb a půjdu do zušky.
Sbohem..

yourKenyh

NOVÝ DESIGN - PŘEKVAPIVĚ WEBOVÝ

9. října 2007 v 19:46 | Kenyh |  >grafika mnou vytvořena
Ano, tenhle design i opravdu příjde překvapivě webový. Oproti minulému je takový obyčejný, podle mě je to příjemná změna. Víc mi vyhovuje.
Líbí?
yourKenyh

HA! KONEČNĚ TO FUNGUJE!

9. října 2007 v 14:59 | Kenyh |  >denní záznamy
Konečně nastala ta očekávaná chvíle, kdy je blog zase plně funkční. Po jedodenní přestávce zase píšu článek :)
Teda, abych řekl pravdu, tak někteří lidi mě zklamali. Nemám na mysli ty, kteří napsali normálně k předešlýmu článku svůj názor, zklamali mě ti, kteří ho umí říct jen za pomocí vulgarismů nebo pod rouškou anonimity. Vždyť když už mi něco kuwa píšete, tak se mi při tom ani nekoukáte do očí. Tak sakra nebuďte tak ubozí, že mi budete psát anonymní komentáře! Jestliže vás svými názory seru, tak mi to napište pod svou přezdívkou, nee? A ocenil bych, kdyby jste mi napsali kromě slov jako "sereš mě" i důvod proč a váš pohled na věc. Teď to možná bude znít sobecky, ale tohleto si já nezasloužím. Vždyť co jsem vám já kuwa udělal? Nepíšu anonymní komenty a nedělám ani jiný debiloviny, jako že bych snad posílal reklamy po jiných blogách atd.
A tím, že napíšu svůj názor vás seru? Hmmm...no možné to je, ale měli byste si začít zvykat. V budoucnu bude možná více lidí, se kterýma nebudete v něčem souhlasit. A možná byste si měli připravit lepší reakci, něž toho dotyčného prostě vyfakovat.
Přišli mi růtná narážky. Např;
[4] :-) | ip-89-103-76-160.karneval.cz (89.103.76.160)
neděle 18:43 | blok | veřejný návštěvník | smazat | spamreport & smazat
To víš, to je dojme že sem nebudeš přispívat :-)))
Co tím chtěl ten smajlík říct? Proč bych je měl dojímat? Vážně si nemyslím, že blog opravili kvůli mě a tomu, že jsem na blog jeden den nepřispěl žádnou banalitou. Prostě jsem tím článkem chtěl jen říct, že mě nebaví neustále čekat, když chci cokoli na blogu udělat, a tak tu z tohodle, jen z tohodle důvodu, tu nebudu psát, dokuď to lidi na blog.cz nevyřeší.
Další komentář, který mě příliš nepotěšil, byl od "Poutníka".

[12] poutnik | mail | web | 195.22.58.139.adsl.nextra.cz (195.22.58.139)
neděle 22:00 | blok | zablokovat návštěvníka | smazat | spamreport & smazat

Milá majitelko. Už běž doprdele. Fakt už me sereš. Sereš mě tak, že si to ani nedokážeš představit. Blog.cz je zadarmo tak kecni na zadek a buď trpělivá. Se vší upřímností, Poutník.
Tak tohle je přesně to, o čem jsem psal nahoře. Nejen, že tímto (oslovením "milá majitelko) Poutník dokazuje, že je na mém blogu poprvé, a z toho vyplívá že ho(jí?) vážně tak moc seru jen po přečtení toho článku, ale neokáže mi to napsat nějak kuwa normálně! Bože, co bude dělat, až bude mít doopravdy důvod být naštvaný(ná?)? Nedokážu si to představit, nejspíš mu (jí?) exploduje hlava nebo co. Ale aspoň se podespal/a a dala na sebe web.
To se rozhodně nedá říct o člověku jménem "já".

[13] já | 88.103.54.108
včera 06:37 | blok | zablokovat návštěvníka | smazat | spamreport & smazat

mě taky....
Tak tyhlety komentáře mě vždycky dostanou. Já...Kdo je to kuwa "já"???? Příště, až ke mě zabloudíš, se laskavě podepiš nějak jinak, nebo na sebe dej alespoň nějaký kontakt aby bylo možné na tvý komentáře nějak reagovat.
Tak, to by bylo. Řekněte, že vás by to neštvalo... Vždyť psát anonymní komentáře je tak ubohý!Ale bránit tomu nemá cenu...
______________________________________________________
Whuááá, potřebuju se odreagovat... Tak co se mi stalo dneska:

Tenhle obrázek se jmenuje "Elegance Of Smoke". Myslím, že název vypovídá za vše. Kouření je tak elegantní, módní a sexy...a na druhou stranu může být tak odpudivé, smradlavé, návykové. Nechci tady dělat kázání a nezdravosti kouření (haha, dvojsmysly :D:D) ale patří to k nejzávažnějším okamžikům mého dneška, takže čtěte:
Naše učitelka dějepisu má vážně nechutnou prdel. Nic to ale němění na tom, že jako učitelka je vážně skvělá. je s ní celkem prdel, i když má nějaký ty léta už za sebou. Je přísná, ale ne zas moc, přesně tak, jak by to mělo být u učitele, který patří mezi oblíbené. A právě tahleta nám dnes udělala ohromné kázání, které myslím všem kuřákům i nekuřákům, kteří mají ke kouření občasné sklony, nahnalo hrůzu. Šlo o to, že dítě rodičů, kteří kouří, má 90ti procentní šanci na to, že chytí rakovinu. Můžu se sice pochlubit tím, že žádný z mých rodičů nekouří, i když teda otec kouřil ale přestal už vážně dávno, ale i tak je šílený, že tolik lidí má kouřící rodiče! Proboha, vždy´t jestli je tohleto pravda, tak to tady budou téměř všichni za chvíli mrtví!
I když jsem zastáncem zdravýho životního stylu (nikoli sportu, ale vegetariánství atd... Sám vegetaiánem sice nejsem ale i tak se za to, že občas nějaký maso sním, bážně stydím!) tak myslím, že nic se nemá brát doslova. Neznám normálního člověka, který by za svůj život ani jednou nekouřil. Znám pár lidí, kteří to opravdu nikdy nezkusili, to jsou ale vyhlášení pošuci.
Prostě mé heslo; užít si života! Ano, kouřit budu, určitě! Vždyť je to tak...sexy :) ale nehodlám na tom být závislý a odpudivý tím, že mi bude dech smrdět po nicotinu, oblečení, byt, nábytek bude načuchlý kouřem nebo že nevydržím ani hodinu bez cigára. Omg, kdo by tohle chtěl. Ale mé heslo znáte, navíc, všechno se má skusit (:
Po dnešní hodině tělocviku, která byla mimochodem příšerná, protože tělocvik nenávidím a má učitelka mě v něm doslova týrá, byl konec školy. Při tom nadšeném spěchu do šaten (omg, teď jste si určitě představili nadšený prvňáčky, jak běží s těma oprototi nim tak obrovskejma aktovkama) mi úplně vypadlo, že jsem si nechal v tělocvičně peněženku. No, následující věta nebude znít jinak, než že mi jí učitelka se smíchem donesla. Čemu se smála mi nejdřív nějak nedocházelo, vždyť mám hezkou peněženku...Ale pak jsem si vzpomněl že......uvnitř mám............condom! Ano, condom, který jsem dostal na nározky (nečekaně ne od rodičů :D) no a tak se slovy "Vy jste se dívala dovnitř?" mi pomalu začalo docházet, k jakému trapasu právě došlo. Ale naštěstí ta učitelka je celkem mladá a tak mi to schválila. Řekla něco ve smyslu, že je dobře, že chci mít bezpečný sex :)
Mimochodem zítra je den otevřených dveří na JKO (Janáčkova Konzervatoř Ostrava) kam se chci hlásit takže tam pojedu s jednou spolužačkou. Ano, naši si prostě nedokázali udělat čas, ale komu by to vadilo (: Takže pozitivní zpráva je, že zítra neju do školy.
Tři hot news;
 • čekejte nový design v nejbližší době
 • tohleto není zrovna horká novinka ale co; U nás ve třídě se jedna holka, která je občas dost mimo, přihlásila a po chvilce váhání pronesla: Moje teta...ona....letadlo.
 • Mám za pět z JČ! A přitom jsem tam týden nebyl. Co mě má co vyvolávat? S tím jsem vážně nepočítal...
Třikrát hurá a čau.
yourKenyh

MILÝ BLOGU, BĚŽ UŽ DO PR***E

7. října 2007 v 18:32 | Kenyh |  >kecy mnou naškrábány
Bloug, kurva, už mě vážně sereš! Tak moc mě sereš, že si to ani nedokážeš představit! Prostě, takhle naštvaný jsem málokdy. LIDI NA BLOG.CZ - UŽ S TÍM NĚCO SAKRA DĚLEJTE! VŽDYŤ TU NEJDE NIC UDĚLÁÁÁÁT!

http://i116.photobucket.com/albums/o34/kenyh/kurr.jpg

Tohle ↑↑↑ mi už vážně pije krev! Tímto se zavazuju, že tady nenapíšu, dokuď to nepřestne. Vždyť ani tenhle obrázek mi tady nešel dát, mám ho skopírovaný přes Photobucket!
Takže na možná dlouhou dobu sbohem.
yourKenyh