NAHORU A DOLŮ...

23. října 2007 v 15:44 | Kenyh |  >denní záznamy
...tak by asi vypadala čára na grafu, který by znázorňoval mé nadšení. Křivka by ukazovala střídavě nahoru a dolů....a přitom většina mých problémů je tak směšná a povrchní! Například si nedokážete představit, jak mě včera vzalo, když jsem se viděl v zimní bunďe a zjistil, že je mi strašně velká a vypadá fakt děsně, jak kdybych jí zdědil po tatovi! A to jsem jí nosil i minulej rok! Omg, minulej rok jsem snad byl ještě menší, než jsem teď, tak jaktože mi to nevadilo? Ta bunda sama o sobě je hezká, značková a stála nechutně moc peněz ale...už si jí na sebe nevezmu! Ne, pokuď by nešlo o krizovou situaci (al popravdě, dokážete si někdo představit krizovou situaci, ve které by šlo o to, jestli si mám nebo nemám vzít zamní bundu?). A právě tohle je důvod, proč mi má čára nálady klesla. Ale pak se nečekaně vydala vzhůru, když řekl rodičům o novou a oni říkali, že jo, že si mám nějakou vybrat a oni mi jí koupí. A to samý s botama. Mimochodem zimní boty z minulýho roku mi vůbec nebyly malý, jen jsem předstíral, že jsou, protože se mi vůbec nelíbí. A tak si v nejbližší době nejsíš půjdu vybírat *to jsem ale vychcanej* . Bože, jak jsem si je mohl někdy vybrat?
Na tomhle si náladu zkazila a poté spravila ta nejpovrechnější část mé osoby. Ta druhá, méně se zajímající o peníze, celebrity a image, si ji opravdu zkazila při skypové hádce s Lole. Obsah toho vášnivého rozhovoru, při kterém jsme se nechali oba tak trochu unést, vám samozřejmě nevzdělím. Prostě to byla naprostá kravina, která byla ke všemu špatně řečena atd......víc už neprozradím. Ale jak už to bývá, má křivka nálady se o pěkných pár metrů zvedla, když jsme se o více než 27 hodin později taky na skypu udobřili. protože ve škole jsme spolu nepromluvili ani slovo.
Takže co z toho plyne? Snad to, že mě dokáže stejně naštvat špatně sedící bunda jako téměř zkažené přátelství? Jestli jste to někdo takhle pochopili, tak to můžete číst celý znova, protože vám můžu s jistotou říct, že takto to myšleno nebylo. Navíc takový nejsem! Plyne z toho vlastně...nic. Žádná pointa, snad jen to, že i když se mi v jednu chvíli zdá, že je všechno v prdeli, stejně se vše a vždy obrátí k lepšímu. To mám ale hodně živtního štěstí, co?
Doufám, že je tonto článek napsán dost srozumitelně. Protože, upřímně, mě se zdá, že ne :)

yourKenyh

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matt Matt | Web | 23. října 2007 v 16:38 | Reagovat

:D

2 anne anne | Web | 23. října 2007 v 20:36 | Reagovat

jj, tohle sem si uvědomila až dneska.. ale je to tak, myslím že tak tomá hodně lidí.. ráno jsem měla celkem dobrou náladu, stíhala sem.. ale pak sem nemohla najít sešit, vlastně dva, takže se nálada trochu zhoršila, protože třídní si usmyslel že bude kontrolovat co kdo kdy zapoměl, dokonce řekl i ostatním učitelům aby na náz bonzovali.. takže fajn.. ještě sem si chtěla vzít do školy knížku, ale tu sem taky nemohla najít ale až po škole jsem zjistila že jí mám u počítače.. takže špatná nálada.. ráno ve škole taky nic moc, ale pak sme měli dobrý zsv, takže zase dobrá(?) nálada.. potom to bylo v pohodě, ale prostě mě pak zase začalo všechno štvát.. a celej den se to střídalo..

3 :...Martas...: :...Martas...: | Web | 23. října 2007 v 20:49 | Reagovat

heh mě taky pripada,ze mam moc velkou zi,mni bundu,ale me je to uz jedno,alespon mi neni zima

4 barush barush | Web | 24. října 2007 v 15:27 | Reagovat

o kolísající a stoupající náladě bych mohla povídat,například včera jsem měla strašnou depku a špatný svědomí,že jsem se pořádně neučila na test z fyziky a seděla sem u počítače a dneska jí mám za sebou a i když budu mít nejspíš čtyřku,nijak mě to nevadí a jsem šťastná...:o)

jinak,nezhubnul si nebo nezmenšil ses třeba?nebo že by ta bunda se zvětšila?:D

5 Cruella Lole Cruella Lole | Web | 24. října 2007 v 16:24 | Reagovat

Taky mám velkou bundu ale já ju upe milujuuuu! Vypadá to celkem dobře (a nechci slyšet žádný kritický názor že ne!) vypadám jako Sup€r cQQl SnowbQarďák! =D dělám si prdel!

Hezky jsi tady popsal že mě miluješ stejně jako svojí hnusnou zimní bundu =D dík

.

.

.

.

.

...to ti neodpustím...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.