Listopad 2007

NEVÁHEJ A TOČ?

25. listopadu 2007 v 19:10 | Kenyh |  >denní záznamy
Rád bych věděl, pro koho ten pořad točí. Ten pořad, ve kterým se v jednom kuse vysílají nějaký klipy, ve kterých lidi či zvířata přes sebe zakopávaj a posléze padaj a lidi v hledišti se u toho smíchy za břicho popadají. Jakto? Jaktože se ti lidi smějou takovým krávovinám? Mám jediné možné vysvětlení; před natáčením si je všechny do mrtě zhulí. Jiné vysvětlení mě nenapadá. Celý ten pořad prostě už ztratil to, co mě na něm dřív bavilo. Ať už je to moderátor, který v dnešním díle přišel v džínový košili a už mu jen chyběla kožená vestička tisíce kapes, kterou s oblibou nosí např. Bolek Polívka ve svých Bolkovinách či náš ředitel ZŠ ve svých extra nudných hodinách. Nebo ten sál - proti tomu dávnýmu je asi pětkrát menší (ani se nedivím, kdo by tam chtěl?).. Ale taky za to nejspíš může to, že dřív, když jsem Neváhej a toč opravdu pravidelně sledoval, jsem byl zhruba o šest let mladší :)

Poslední dva dny se nesli v duchu sestřiných narozenin. Bylo jí devět, myslím. K mé radosti si nepřála nic drahého (pouze laser [lejzr], který jsem jí koupil za méně než si myslíte :) a tak mi zbylo spoustu peněz na takové ty věci, o kterých tu nebudu psát (ehm... například koblížky a tak :D).
Díky jejímu poměrně nízkému věku se pořádaly oslavy pouze dvě (kolik by jich asi chtěla :), jedna rodinná *omg* a jedna s jejími dvouměsíčními spolužáky *OMG!!!*.. Naštěstí už jsou obě za mnou takže je vše ok :)

Jak to tak vypadá, tak budu mít zaracha na pc ještě hodně, hodně dlouho. Snad to budu přežívat a tájně sem loziti jako někdy dávno, kdy jsem měl zaracha snad dva měsíce v kuse a novej článek tu byl každej den :)

Má návštěvnost nebývale opadá! No není se čemu divit, vždyť sem píšu po poměrně dlouhé době a ani se všem těm liným vším nedivím, že se jim tolik písmenek nechce číst :)

Jinak nejspíš nikdy nepochopím přístup k blogu od Domulky. Já články píšu pro lidi a baví mě to právě díky myšlence, že si je někdo naprosto cizí přečte.. V tomhletom jde vidět jak se náš přístup k blogu liší :) Domulko, obdivuju tě ale nechápu tě :)
yourKenyh

PROBLÉM.

20. listopadu 2007 v 16:08 | Kenyh |  >denní záznamy
Teda ne jeden, je jich více, ale všechny tady pochopitelně psát nebudu.
Jedním z nich je známka z matiky na čtvrtletí. Vím, že známka z čtvrtletí je na hovno, prostě na ní nezáleží ale v životě jsem neměl tak špatnou výslednou známku (jejda, když si ot po sobě čtu, nestačím se divit, kolikrát jsem teďka použil slovo "známka").... Tou známkou (heh, zase) je 3-4! A nejhorší na tom je, že má třídní mi to hezky červeným písmem rozepsala do žákovský přes dva řádky! Mamá by se neměla příliš divit, ona totiž ví o všech mý nezdarech v matice - ale to, že je to napsaný v ty ŽK jí nejspíš radost neudělá.
A to přišlo zrovna v tak špatným období - v období, kdy jsem se ve škole začal nebývale zlepšovat a na stránkách žk začaly převládat jedničky.
Prostě školu už nemám chuť řešit - a tak taky nebudu. Teda alespoň né můj (ne)prospěch.
Popojedem. Se slibovanou funfiction to nejspíš nebude tak horké. Pořád mě totiž nepolíbila ta správná múza (můza? Gramatika není moje cofée :). Sice jsem začal rozepisovat něco z prostředí Beverly Hills, ale výsledný efekt neodpovídal mým představám, a tak jsem s tím raději sekl.
Opustím časovou posloupnost a vracím se zpět ke škole.Omlouvám se, uvědomuju si, že může být celkem těžké vnímat, co všechno tady píšu, ale věřte, že se snažím psát tak, aby to každý pochopil.
Takže; Chemie - noční můra každého člověka, který má pro předměty tohoto typu přirozený anti-talent. Mluvím z vlastní zkušenosti, nicméně jsem až překvapen, jak mi to učivo, co probíráme teď, jde. Hlavně po dnešku, když jsem viděl u tabule jednu holku, se kterou jsme s matematickými schopnostmy na stejné úrovni - tedy na nule. Chudák byla u tabule naprosto zoufalá a já si připadal tak hrozně, že jsem to do svýho sešitu bez problému všechno vypsal...
Jinak Lole nám s Veevou dneska nadšeným tónem vyprávěla příhodu, při který jsem vybouchl smíchem tak, že se po nás otočila celá frekventovaná ulice... Slíbila, že to na blog napíše, tak snad ten svůj slib dodrží a mi všichni si to budeme moci přečíst :D, kdyžtak [link]. A vůbec je s ní poslední dobou (dva dny? :) děsná sranda - ty její xichty :D:D:D to byste museli vidět. Neříkám, že před tím s ní prdel nebyla, ale prostě whuáááá chápete mě, ne?

čuZz

hot news:
 • zítra čekejte nový design, nechápu, co mě to před tím popadlo za vlnu nevkusu [:
 • s tím souvisí, že momentáně se na design nedívjte - je tam jen proto, aby tam nebyl ten děsnej Glamour Disco styl :]
yourKenyh

KDO TO JEN MOHL TUŠIT...

15. listopadu 2007 v 15:46 | Kenyh |  >denní záznamy
...že se všechno tak zvrtne a začne sněžit?
Na tuto otázku sice existuje mnoho odpovědí, například;
 1. meteorolog
 2. bůh
 3. ten, kdo sleduje počasí (myšleno takovej ten zpravodajskej pořad :)
Bohužel já ani jeden z tohodle nejsem, z toho vyplívá, že jsem netušil, že dneska bude sněžit a ráno jsem si nevzal čepku. Už to nikdy neudělám.


yourKenyh

CHARISMATICKÉ ŽENY ANEB SLABOMYSLNÉ ZAMYŠLENÍ

12. listopadu 2007 v 18:27 | Kenyh |  >denní záznamy
V tomto článku bych se chtěl aspoň trochu zamyslet nad některýma babama, co podle mě maj charisma. Nevím, jak dlouho to vydržím než odbočím k nějakému jinému tématu (:, chcete-li to zjistit, tak znám jediný možný způsob a to
přečíst si tento článek :)
Charismatická žena #1 je pro mě rozhodně Olga Sommerová [link], možná že každému není zrovna simpatická ale mě teda rozhodně ano. Není nijak úchvatně přenádherná, ale jistá krása se jí upřít nedá. Vypadá jako typická intelektuálka, nisméně už přestanu mluvit o jejím vzhledu. Jde o zapřísáhlou feministku. Ne, že bych byl zrovna feminista, ale její názory mi nejsou cizí. Vydává knihy, [názvy napoví, o co asi půjde; např. "O čem sní muži" nebo "Matky to chtěj taky"] sice jsem žádnou nečetl ale z různých talkshow nebo rozhovorů mi připadá natolik simpatická (sympatická? omg, jaký i se tam píše???), že bych si je přečetl možná i rád.

Uffff, intelektuální úvod mám za sebo u, takže dál k tomu, k čemu byl blog vynalezen. K psaní debilovin;
Dnes jsem skončili školu asi o půl hodiny dřív. Nestává se to často, teda obyčejně by se to nestalo, jenže dnes jsme šli do muzea. Že bývá v pondělí zavřené jsme zjistili až na místě a tak nás učitelka rozpustila domů.
Hned jsem to šel s babama zapít kavčem do Jazz Café Evžen. Úžasně jsme si poklábosili, jen ten smích byl občas místy možná až moc hlasitý.
Dále jsme dělali něco tak tajného, že to tady nenapíšu [ale sex to nebyl :)]..heh :)
Teď naprosto opustím takové to, jak se tomu říká časová posloupnost. Ve škole jsem měl dneska možná až nehorázně úspěšný den. Dvě jedničky z angličtiny (která mi sice nedělá až takoveej problém, ale....) a teď se držte; jedničku z fyziky! Wow, s tímhle bych snad nikdy ani nepočítal! Prostě jsem se nechal vyzkoušet a mám za jedna. No chápete to? A písemku z matiky mám nejspíš za dva.....blablabla koho tohle zajímá?
Když to tak vidím, tak mé psaní blábolů se neustále zkracuje... No ale nevadí, koho baví číst ty děsně dlouhý články?

hot news;
 • má návštěvnost překročila všechny meze! Koukněte se na počítadlo, který jsem vyblejsknul asi před hodinou:
Skoro to vypadá, jako by mi to skoukl snad jeden gympl nebo co, protože největší návštěvnost byla od osmi do jedné... Ale nechápu to :)
yourKenyh

VČEREJŠÍ FAMÓZNÍ PÁRTY A DNEŠNÍ VEČER NA ZVRACENÍ

11. listopadu 2007 v 19:43 >denní záznamy
Omg, momentálně mi je z přísně tajného důvodu naprosto na blití. Je to opravdu tak tajný důvod, že se tu už o tom raději nebudu rozepisovat, protože bych to s takovou ještě všechno vykecal. Takže raději popíšu včerejší párty ve vířivce (výřivce? co já vím, jaký i se tam píše..)..
Ta holka z naší třídy, co tu oslavu pořádá, má naprosto úžasný byt, teda mají ho pochopitelně její rodiče ale to je snad jedno, ne? Prostě bydlí v tom nejúžasnějším bytu, co jsem kdy viděl. Je postavený na střeše obchoďáku v centru Opavy, kterej ti její rodiče taky vlastní. I když je Karolína pohádkově bohatá, nechová se nijak frackovitě.
Oslava měla začít ve čtyři, ale díky pozdním příchodu všech pozvaných, tedy i mě, začala zhruba o hodinu později. Já jsem se totiž ještě před tím rozkoukal na High School Musical 2, což je sice naprosto slabomyslná kravina ale mě se strašně líbí. A to končilo zhruba o půl pátý, a to jsem se ani nekoukal do konce, takže jsem tam prostě přišel asi o půl hodiny později než jsem měl ale i tak jsem byl první.
Karolina měla ten nejlepší dort, co jsem kdy vživotě jedl! Ale nebojte, nebudu se tu rozplývat nad tvarohovým dortem s malinama, takže v klidu čtěte dál.
Asi v šest jsme šli do výřivky. V plavkách (i když si teda potom všechny holky sundaly vršek :D) pochopitelně. Bylo to skvělý, hlavně když začal padat sníh, to potom bylo takový naprosto kouzelný (:

Jedem dál. Dneska jsem udělal design pro Pajuš [link], myslím, že se mi celkem povedl. Nejlepší na tom je to, že pro ostatní lidi se s designem tak pyplám a ten svůj pokaždý tak odfláknu. No nemělo by to být spíš naopak? :) Tímto si slibuju, že další můj design bude úchvatně složitý!

Když jsem na myspace.com, tak mám děsný depky že tam maj všichni takový fotky, na kterejch vypadají jak vystřižený z modních časáků. To jsou všichni tak krásní? Já nemám žádný foťák, ani mobil s fotákem, prostě nic, čím bych se mohl vyblejsknout a posléze to upravit ve photoshopu. Kdybych měl, tak věřím, že by mé fotky taky nebyly tak strašné, možná by se i podobali těm strašným kásným američanům, kterejch tam jsou stovky.
yourKenyh

NOVÝ VZHLED - EXTRA JEDNODUCHÝ

9. listopadu 2007 v 21:12 >grafika mnou vytvořena
 • takže ten minulý jsem vážně zrušil, protože se mi vůbec nelíbil. Když už má být design jednoduchý, tak pořádně. Tenhle se mi líbí, proč dělat složitý designy? Nechci nikomu nic dokazovat...
 • celkem se mi líbí, bude tu asi tak pět dní.. Pak ale už upustím od těchtle lehkých layoutů.
 • náhled; dám někdy pak...

Pište mi plz i komentáře k předešlému článku, díky.

yourKenyh


JSEM PRO PLASTIKY...

9. listopadu 2007 v 15:25 >denní záznamy
...když má někdo problém. Nelíbí se mu jeho nos? At si ho dá upravit! Ale takové ty staré slátaniny typu slávné češko-američkany Ivany Trumpové - to je prostě děs. Samozřejmě, že zrovna ta Ivana nevypadá naprosto, úplně, extra moc nejhůř, ale upřímně - vám se snad líbí?
A to vůbec nemluvím o umělých "sexbombách", jako Pamela Anderson! Vždyť ta je přímo >odporná< !

Teď "trošku" odbočím od tohoto tématu;
 • Mám nemalý problém s mým učitelem matiky. Né, že by na mě nějak moc narážel v hodinách. teda nedělá to o té doby, co se snažím dávat v matice pozor (tzn. poslední dvě hodiny? :) ale prostě mi vadí to, jak je trapnej! To je tak strašný, je takovej trapák, až je mi ho líto...ale on si mou lítost nezaslouží, o tom jsem přesvědčen, a tak si z něj neustále dělám prdel... On to zřejmě nějak vycítil a proto mě nemá rád. Jeho narážek si nevšímám, ale dneska...dneska jsem se skutečně musel zasmát. Proč?
Dneska jsem musel výjmečně odejít ze školy už ve dvanáct. Měl jsem hodinu v hudebce, fakt výjmečnou, jinak nikdy takhle brzo neodcházím a dál tvrdnu v tý posraný škole až do konce vyučování. A co se nestane? Potkám ho, když jdu po schodišti do šatny. Nenávidím ho ale přece jenom, je to učitel a tak jsem ho pozdravil, nepříliš nadšeně, prostě "na shledanou" (ehm... a jak taky jinak, že? :). A co on m na to odpověděl? Před tím, než vás s tím seznámím, cítím potřebu vám stručně vylíčit, jakým způsobem on obyčejně mluví.
Představte si operního pěvce. Zpívá pěkně z plného hrdla. Přesně takto nepřirozeně zbarveně a hlasitě jeho hlas zní.
Zpátky ke schodišti. Takže jdu už asi pět minut po zvonění dolů po tiché škole a potkám ho. Pozdravím ho a on odpoví; "Ha, Hynečku (tohle v závorce on neřekl; nenávidím, když mě on, zrovna ON pozdraví Hynečku!!!!!), ty už jdeš?". Naprosto jsem ho ignoroval v domění, že už přestane. Šel jsem dál, ale on prostě pořád ještě mluvil, asi si myslel, že tam stojím a poslouchám ho či co, ale já už dávno byl o patro níž. Říkal něco jako "Nó, to by se mi taky líbilo, odcházet si takhle kdy se mi zachce.". Nic jsem mu neodpověděl, navíc jsem už klepal na sborovnu, aby mi dali klíče od šatny. Ale to ten učitel nevěděl a i když už v tu dobu byl nejspíš dávno ve třetím patře, pořád na mě něco pokřikoval! Učitelka, stojící ve dveřích sborovny a podávajíc mi klíče, se na mě jen tázavě podívala a já odpověděl "Pan učitel ******" ( nechci říkat jeho jméno, kdyby se třeba hledal ve vyhledávači nebo tak :). Když to slyšela, s chápavým úsměvem dveře zas zavřela.
Nj, to je prostě on, Lahaot (jeho jméno, ve kterým jsou písmena přes sebe různě přeházená *wow, mám za ušima :D:D*)...

Hot news;
 • Zítra můžete čekat nový design. Tentokrát by měl být barevnější (konečně, tahle černá mi už leze krkem).
 • Mám konečně novou bundu! Je fakt strašně hezká (myslím :D mě se teda líbí a aj ostatní mi ji chválili :), černá a z takovýho fajn materiálu...
yourKenyh

NA STOJÁKA

7. listopadu 2007 v 20:17 | Kenyh |  >filmy mnou shlédnuty
V celým článku naleznete pár skvělých videí, ale neuvidíte je, pokuď používáte Internet Explorer. Přejděte na Mozillu nebudete mít žádný problém :)

MÁ ŽK NABÍZÍ KATASTROFICKÝ POHLED...

6. listopadu 2007 v 14:54 | Kenyh |  >denní záznamy
..který dnes nejspíš absolovuje má máti. Omg, už teď z toho mám hrůzu, protože jsem za minulý týden nachytal dvě čtyřky (matika a chemie) a dneska poznámku z JČ (prý jsem zapomněl úkol - ach ta nespravedlnost! Byl jsem nemocný (ehm... z toho vyplívá že jsem nebyl ve škole) takže jak jsem měl asi vědět, že ještě z tý doby máme nějakej úkol - a i kldybych to věděl, tak by mě stejně ani nenapdalo, že i přes mou nepřítomnost ho mám udělat!). Nejspíš mě zabije, takže se nedivtě, pokuď už nikdy nenapíšu!
Nenávidím, když sám sebe kritizuju a druhý člověk to potvdí. Nenene, tohle nenávidím, takže jestli někdy před vámi budu mluvit o něčem jakože "Proboha, mám tak děsně křivý nohy, to je hrůza.." tak se opovažte odpovědět "Hmm..no jo, s tím nic nenaděláš, to tak někdo prostě má, no.." nebo něco v tom smyslu - ve smyslu, že je to clastně pravda a vy si to o mě taky myslíte! Protože v té chvíli se obyčejně začínám dusit v náhlém a překvapivě silném záchvatu vzteku. Že si o sobě myslím něco blbýho, to mě zas tak neštve jako když zjistím, že si to samý o mě myslí i někdo další! A je to pochopitelné. Koho nezajímá, co si o něm myslí ti okolo? Takovýho člověka neznám..teda znám lidi, kteří to o sobě tvrdí, rádi by takový byli, ale stejně se jim to tak nějak...ehm, jak to říct? Prostě nedaří..
Do tajů příběhu mé nové (zatím ještě připravované) funfiction se vás pokusím zasvětit v dalších řádcích (:
Teda samozřejmě, že vám hned nevyvžvaním všechen děj, ale jen vám tak trošku popíšu, co jak, blablabla, však to znáte.
Ta "velká věc" se bude odehrávat, stejně jako Zlatej Life (budiš mu země lehká :) v přehnaně snobském prostředí. Nemějte mi to za zlé, stejně, jako je někdo posedlý čarodějnickým prostředím z Harryho Pottera tak mě uchvátilo to snobské (Ehm...z....Beverly Hills? Ne, to se nedá srovnat... Ti z beverly Hills jsou oproto lidem z mé ff pouhé socky :). Ti lidi, kteří jsou tak šíleně přechytračelí, bezstarostní, co maj tak snadnej život, ti mě doslova uchvátili (:
Otočme list. Tak rád bych se zamýšlel nad něčím smysluplnějším, jako život atd.. Ale ne, prostě k tomuhle nemám co říct, nic o tom nevím, žádnej názor na to nemám. Koneckonců poslední dobou mi vůbec docházejí nápady na články. A s tím souvisí i úbytek návštěvnosti. takže doufám, že s novým článkem návštěvnost zase pěkne vzroste (: Ale zpět k tomu docházení nápadů. Možná právě proto chci tak vehementně psát tu funfiction - protože mi mé dny připadají tak o ničem, že nemá smysl o nich psát, protože, když už dělám něco co by eventuélně mohlo mít smysl napsat, tak se mi to psát zkrátka nechce ( z různých důvodů ale jedním z nich je např. i to, že nechci, aby o tom všichni věděli :)). Takže se v ff konečně budu moci "vyřádit" :)
Nicméně tento tok nesmyslných myšlenek o ničem konečně ukončím, takže na nějakou dobu zas sbohem.

yourKenyh


NEZDAJ SE MI SNY

2. listopadu 2007 v 15:10 | Kenyh |  >denní záznamy
Fakt nevím, čím to je, prostě se mi přestali zdát. Nebo si je spíš přestávám pamatovat? Nicméně tento problém mi připadá tak nepodstatný, že se jím už nebudu dál zabývat.
Můj prospěch ve škole začíná být hrůzostrašný. Nebudu si nic nalhávat, vždycky jsem na školu sral, zvlášť teď na vyšším stupni, kde má lenost začala přesahovat veškeré meze. A přitom právě teď, na vyšším stupni, jde přece o ty známky! Ale mě je to prostě šumák. Někdy večer, když na to myslím, z toho mám i takovej jakože divnej pocit, ale ve dne? Hlásit se budu na konzervatoř, kde po mě vysvědčení chtít nebudou. Ale co když se tam nedostanu? Prostě spoléhám na to, že nějaká škola se v dnešní době prostě najde. Jsem těžce naivní a flegmatický, že?
Poslední dobou začínám žít svým vlastním životem, o kterém nemám náladu na blog psát, takže se nedivte, že teď budou mé články čím dál tím víc kratší. Kromě toho to je možná i dobře, nikoho přece nebaví číst ty děsně dlouhatanánský popisy obyčejných dnů.

hot news:
 • chystám nový design, který by více odpovídal mé osobě a ladil s obsahem.
 • chystám novou funfiction která by ladila s designem.
Blogem znuděný ale stále...
yourKenyh

PLEASE DON'T STOP THE MUSIC S KOLONÁDOU?

1. listopadu 2007 v 15:52 >kecy mnou naškrábány
Nadpis je naprosto nepochopitelný. Čtěte dále a vše se vyjasní (:
Videoklip k Rihannině hitu "Please don't stop the music" se nejspíš točil v česku, protože jak jinak vysvětlíte dobře viditelné oplatky Kolonáda a další ryze český výrobky tipu Hašlerky v tý zapadlý sámožce?
Tradáá, povinně klik na celý článek.