>grafika mnou vytvořena

NOVÝ VZHLED - BE UNDERGROUND

16. ledna 2008 v 20:32 | Kenyh
Vnímám to tak jen já, nebo se v posledních dnech dělí blogová komunita na dva tábory? Tímto designem dávám jasně najevo, do které skupiny chci patřit - a doufám že patřím.
Záhlaví mi mírně nesedí na stránku, ale kvůli toho se mi to měnit vážně nechce. Doufám, že se aspoň trochu líbí :)
hot news:
  • přijímačkách budu psát, až budu mít výsledky jak jsem dopadl. Což bude, doufám, co nejdřív.
yourKenyh

NOVÝ VZHLED - EXTRÉMNĚ POHÁDKOVÝ

9. ledna 2008 v 19:25 | Kenyh
Nezlobte se, ale já si vážně potřeboval zlepšit náladu...
Celé to začalo tak; na myspace.com, kde jsem posledních pár dnů byl na netu naprosto nejvíc, jsem viděl asi sto naprosto perfektních fotek přenádherných lidí. Bože, ten krásný pohled mě tak zdeptal, že jsem chtěl udělat.....abych řekl pravdu, ani jsem nevěděl, co vlastně chci. Takové smíšené touhy, něco jako vypnout počítač nebo ho možná rozmlátit, lehnout si a usnout nebo snad lehnout si a zemřít?
Prostě směšné, opravdu děsný věci mě nechají absolutně chladným a tohleto... no dost už, popojedem. Prostě jsem si nutně potřeboval zlepšit náladu, zapomenout na ty překrásný lidi... A tak jsem pořád dokola snad stokrát poslouchal písničku "Lovely Spring", kterou jsem si shodou náhod včera stáhl, a pomohlo to. Kdyby někdo nevěděl, tak je to ta z filmu "Řada nešťastných příhod", která hraje úplně na začátku, u toho nejmenšího skřítka nebo jak se to jmenovalo. A jestli zrovna TY patříš do té skupiny lidí, kteří film neviděli, tak si představ tu nejinfantilnější písničku, co znáš - něoc naprosto nechutně dětského, jako z těch starých ruských kreslených filmů, kde třeba chodilo mluvící umyvadlo a všem radilo (jako například veverce a tak) s jejich strastmi...
A to mě nakoplo k hledání infantilních kýčovitých obrázku na DA tipu barevný usměvavý ptáček nebo smějící se jahoda pochodující s dalšími plody po polní cestě... Prostě obrázky, ze kterých září radost, optimismus, dětský svět bez starostí... No a pochopitelně jsem chtěl této mé dočasné nálady k něčemu využít. Nějaký totálně kýčovitý obrázek jsem sice na design nechtěl, ale takový pohádkový, ten jo. No, co budu povídat když je to všem jasné - prostě takhle vznikl tento design.
Líbí?
yourKenyh

PRO VÁS...

23. prosince 2007 v 14:08 | Kenyh
...mí drazí. Celkem průměrné, bez nápadu ale snad se vám to aspoň trochu líbí. Kdyby někdo nevěděl, tak je to pro všechny, který mám v oblíbených stránkách + ty, kterým semtam napíšu nějakej ten koment :)A mimochodem - naši mi zrušili zaracha. Konečně, však už bylo na čase. (: Takže nějaký delší článek můžete čekat...no datum slibovat nebudu [protože tyhlety sliby zásadně nedodržuju], prostě bude tu, až mě něco napadne...

by the way:
  • tento článek je teprve čtvrtý v tomto měsíci - týjó, celkem se držím, co? :)
yourKenyh

NOVÝ VZHLED - EXTRA JEDNODUCHÝ

9. listopadu 2007 v 21:12
  • takže ten minulý jsem vážně zrušil, protože se mi vůbec nelíbil. Když už má být design jednoduchý, tak pořádně. Tenhle se mi líbí, proč dělat složitý designy? Nechci nikomu nic dokazovat...
  • celkem se mi líbí, bude tu asi tak pět dní.. Pak ale už upustím od těchtle lehkých layoutů.
  • náhled; dám někdy pak...

Pište mi plz i komentáře k předešlému článku, díky.

yourKenyh

NOVÝ VZHLED - VE VÍRU NOSTALGIE

27. října 2007 v 11:45 | Kenyh
  • popis bílé piano v záhlaví, dlouhé menu, tmavé barvy
  • náhled [link]
  • mé hodnocení super, moc se mi líbí
  • tato písnička se k němu hodí ale nemám rád auto-play takže jestli chcete, tak si jí pusťte sami. Překvapivě není jen 30ti sekundová ukázka. To už se na imeem.com téměř nevidí, že?

Co vy? Líbí i vám?
A pište mi plz i komentáře k minulému článku "Diskriminace". Díky.
yourKenyh

NOVÝ DESIGN - JUST ME, KENYH

12. října 2007 v 15:29 | Kenyh
Tento design jsem vyrobil už včera ale kvůli nějakýmu problému blogu.cz (ano, už zase :) to tu prostě nešlo dát. V záhlaví můžete vidět celkem zřetelný nápis Just me... Kenyh - takže vypusťme těch pár teček, dejme tam místo nich čárku a bude to znít Just me, Kenyh. To je název tohoto blogu.
Spolu s novým designem přišla i nová myšlenka, nový záměr, kam se bude tento blog ubírat. Mými idoly se tímto stává D. (Hornet) a blogy jejím podobné. Stručně a jasně, lidi, ktyrým nejde o návštěvnost ( ale o tu mi už nejde pěkně dlouho - jinak bych s tím už dávno praštil :), nebojí se napsat osobitější a provokativnější názor a jejich blog je zkrátka celý jejich a o nich.
Doufám, že vám můj nový směr nebude vadit a že si na něj rychle zvyknete. A pokuď ne, váš problém. Ale upřímně myslím, že to nebude až taková změna. Žádný Qéčka, Géčka, eFka a další patary ode mě nečekejte.. A jestli nějaký takový písmeno ve jméně máte, raději mi ani nepište.
A k tomu designu - líbí? A co název stránky? Po dlouhý době jsem totiž vymazal tu frnacouzskou adresu #98 de Champs Elyseés...ale tohle je lepší, ne?
yourKenyh

NOVÝ DESIGN - PŘEKVAPIVĚ WEBOVÝ

9. října 2007 v 19:46 | Kenyh
Ano, tenhle design i opravdu příjde překvapivě webový. Oproti minulému je takový obyčejný, podle mě je to příjemná změna. Víc mi vyhovuje.
Líbí?
yourKenyh

MINULOST 4

7. října 2007 v 15:44 | Kenyh
A je tu poslední slideshow z řady "minulost", ve které ukazuji všechny mé designy, co jsem ve svým pc vyhrabal. V této poslední bude kromě designů i něco navíc...Najdete tam jak reklamy na mě z mého "nejslavnějšího" období, tak i záhlaví z dob, kdy jsem ještě Photoshop moc neovládal :)

MINULOST 3

6. října 2007 v 12:43 | Kenyh
A je tu další slideshow z mé série "minulost" :)
Další designy mé výroby uvidíte v celém článku.

MINULOST

4. října 2007 v 11:59 | Kenyh
Napadlo mě dát všechny blogový designy, co vyhrabu na pc, do slideshows a pak na blog. Rozhodně to nejsou všechny designy co jsem za život vyrobil, jen ty co jsem si vyfotil. Je to škoda, že jsem si některé vyfotit zapomněl, docela rád bych se na ně teďka koukl. Ale tohle naříkání prostě nemá cenu takže teď už k těm slideshows:

NOVÝ DESIGN NA TÉMA FANTAZIE

4. října 2007 v 9:09 | Kenyh
Tak, a je tu v pořadí druhý design. I když doopravdy je to asi stý design, ale po mém comebacku je to teprve druhý. Bohužel ten před tím jsem i zapomněl vyfotit, což mě celkem mrzí, ale nevadí.
Tentokrát je tmavý, takový modrý do fialova, nevím jak vám ale mě připadá děsně fantasy. Třeba to není nejlepší design, co jsem tu kdy měl, ale líbí se mi.
Mimochodem, je stvořen pro Mozillu Firefox, takže vy s Explorerem se kdyžtak nedivte, že to vidíte blbě nebo tak něco.
Kromě toho, tento design mi poskytuje komfort široké stránky takže teď už si nemusím vybírat jen obrázky do 400pixelů na šířku.
Co mu říkáte?
yourKenyh
 
 

Reklama