>kecy mnou naškrábány

PROČ TO ZDRŽOVAT...

24. února 2008 v 12:43 | Kenyh
...aneb soutěž o nejlepšího herce/herečku:
Do komentářů napište:
  1. přezdívku/jméno
  2. blog/web
  3. herce/herečku, se kterým/kterou budete soutěžit.
Pozorně si přečtěte přihlášky před vámi, není možné, aby dva nebo více lidí soutěžilo se stejným člověkem.

Snad je to všechno dost jasné.
No a pro ty, kterým připadají soutěže na blogách něčím zastaralým, se omlouvám, ale prostě si chci připomenout staré časy :D

Zde do komentářů jen přihlášky, plz.


yourKenyh

CHAT

27. ledna 2008 v 11:01 | Kenyh
Je celkem možný, že vy, co stále používáte Internet Explorer, v tomto článku nic neuvidíte. Teda aspoň minule to tak bylo... Heh, další důvod, proč přejít na Mozillu.
Koment i k minulému článku, plz.
yourKenyh

A ZASE O JEDNU OBLÍBENOU STRÁNKU MÉNĚ...

10. ledna 2008 v 11:19 | Kenyh
...ale věřte, že mi to vůbec nevadí.
Všichni nejspíš znáte martasdusek.blog.cz... Omg, nemůžu z něj :D a to nemyslím v tom dobrém slova smyslu :D
Je pravda, že jsem mu poslední dobou nepsal komentáře - ale popravdě, co mu tam mám komentovat? :D
Co mě naprosto nejvíc dostalo je to, že včera zveřejnil článek, kde se všech návštěvníků jeho blogu ptá, co by měl na blogu změnit. Taky tam jakože mimochodem píše, že slečna z dreamblog.blog.cz si myslí, že jeho stránky jsou komereční. V jednom s ní nesouhlasím - jeho stránky nejsou komereční protože mu nevydělávají peníze. Ale jinak s ní souhlasím. Kdyby to peníze vydělávalo, tak by jeho blog komereční zcela jistě byl.
Kromě pár komentářů od různých MichičeQ a Cool_WerreQ a co já vím kterejch pochybnejch existencí ještě, které psali komentáře tipu "Já bych neměnila nic! Máš tady fešný!" nebo "QrásňouQej bloQísek - nespřátelíš?" tam byl i můj komentář, kde jsem stručně sepsal upřímný názor na jeho blog. Nic vulgárního, prostě jen, že souhlasím s Domulkou a že i když přidává sto článků denně, stále se nedokážu zbavit pocitu, že tam nějak není co číst...
A dneska? Ten článek tam prostě nebyl! Nejspíš ho smazal, aby si desetileté slečny nemohly přečíst některé názory a třeba se jimi nenechaly ovlivnit nebo co, nechápu to.
Ale to není vše. Prostě já ani Domulka nejsme v oblíbených stránkách i když jsme tam dřív byli... Takže kdo je upřímný, toho Marťas zkrátka vyšoupne ven?
Mám toho ještě tolik na srdci, ale raději to tady nebudu psát, abch své upřímnosti třeba později nelitoval :)
Okomentujte i můj nový design, plz - hned předešlej článek.
yourKenyh

PLEASE DON'T STOP THE MUSIC S KOLONÁDOU?

1. listopadu 2007 v 15:52
Nadpis je naprosto nepochopitelný. Čtěte dále a vše se vyjasní (:
Videoklip k Rihannině hitu "Please don't stop the music" se nejspíš točil v česku, protože jak jinak vysvětlíte dobře viditelné oplatky Kolonáda a další ryze český výrobky tipu Hašlerky v tý zapadlý sámožce?
Tradáá, povinně klik na celý článek.

NEPOVEDENÉ PLASTIKY

14. října 2007 v 11:28 | Kenyh
Tak tomuhle se vážně těžko věří.
  • název videa = odkaz
JOCELYN WILDENSTEIN || I takhle někdy dobadá touha po dokonalosti.
AMANDA LEPORE || Jak si může někdo dobrovolně dát zdemolovat xicht aby vypadal jako Jocelyn Wildestein, to nepochopím.
DONATELLA VERSACE || Těch modelek si nevšímejte, počkejte chvíli, než tam bude Donatella - poznáte jí díky jejím nechutným rtům, peroxidním vlasům a opakovaně nafouknutým prsům.


DISKUZE NA TÉMA: JE KOUŘENÍ SEXY?

10. října 2007 v 17:15 | Kenyh
Nedávno (včera?) jsem zde zveřejnil článek, ve kterém jsem říkal, že kouření může být v jistém úhlu sexy a že neznám normálního člověka, který by to nikdy nezkusil. Oběvilo se opravdu mnoho názorů, jak pro, tak i proti kouření. Jaký je váš názor?
Zapojte se do diskuze.

MILÝ BLOGU, BĚŽ UŽ DO PR***E

7. října 2007 v 18:32 | Kenyh
Bloug, kurva, už mě vážně sereš! Tak moc mě sereš, že si to ani nedokážeš představit! Prostě, takhle naštvaný jsem málokdy. LIDI NA BLOG.CZ - UŽ S TÍM NĚCO SAKRA DĚLEJTE! VŽDYŤ TU NEJDE NIC UDĚLÁÁÁÁT!

http://i116.photobucket.com/albums/o34/kenyh/kurr.jpg

Tohle ↑↑↑ mi už vážně pije krev! Tímto se zavazuju, že tady nenapíšu, dokuď to nepřestne. Vždyť ani tenhle obrázek mi tady nešel dát, mám ho skopírovaný přes Photobucket!
Takže na možná dlouhou dobu sbohem.
yourKenyhNĚJAKÝ FLASHOVKY

5. října 2007 v 17:18 | Kenyh
Upozorňuji všechny krvelačné lidi, že hry, na které tady dám odkaz, nejsou krvavé. Jsou naopak moc pěkné, podle některých až příliš romantické.

Odkaz = název hry
Hra je v jistém úhlu jednoduchá, ve skutečnosti ale ůže bát těžší, než se zdá. Ve hře jste veverka, která sbírá takový červený kuličky, občas semtam nějakej zákusek (to je prémie), ale přitom musíte běhat po střechách a parapetech různých domů malebnýho města.
Ovládání: s veverkou hábete myší, skáčete kliknutím levýho tlačítka.
Skvělá hudba.
Můj typ: držte se s veverkou co nejvíc v zadu.
.....................................................................................
V dalekém lese skáčou štíhlé laně přez propast. jenže ty blbky prostě nejsou schopny samy odhadnout, jestli maj dost dlouhý nohy, aby celou tu prospast přeskočili, a tak jim vy, v roli kouzelné lávky, musíte pomoci přežít tento osudový skok.
Pozor na věci semtam padající z nebe. Za květiny a věci hezky vypadající získáví¨áte různé bonusy, za ostnatý kolečka atd. se vám lávka buď zmenčí nebo vám způsobí další nepříjemnosti.
Ovládání: myš
.....................................................................................

V dalekém bambusovém lese běhá panda se zvláštní schopostí dělát salta ve vzduchu. Tuto schopnost využívá při srážení červených a zelených japonských lampionů, které samy od sebe lítají v tom bambusovým lese, a potom posbírat kouzelnou houbu, která z něj vypadne. Přitom se musí vyhýbat zlým koulím něčeho, co to je vážně netuším, a havranům.
Ovládání: myš

yourKenyhNEKRESLETE SI LIHÁČEM NA JAZYK

3. října 2007 v 15:20 | Kenyh
...mohli byste pak dopadnout jako já. Když jsem byl včera ráno ve škole (ještě před tím, než jsem kvůli údajné nemoci, kterou sice teď mám ale tehdy jsem o ní nevěděl, odešel→viz. článek pdo tímhletím článkem) tak jsem si, nevím proč, snad jen tak z nudy, udělal přes jazyk čáru. Jak už bylo napsáno v nadpisu, liháčem. Reakce "milé holky" Verči sedící vedle mě byla okamžitá. "Vole, co blbneš! To ti nepude dolů!" řekla hned, co jsem to udělal. Jistě že jsem jí nevěřil. Co je to za blbost... Přece lihovej fix jde, i když špatně, smít. Navíc si s ním občas maluju po rukou, i když vím, jak je to děsně nezdravý a kolik toxinů tím dobrovolně propašuju do svýho těla. Navíc jsem se říkal, že takhle to přece nemůže být. Kvůli jednomu čmárnutí z nudy přece nemůžu mít na jazyku po celý zbytek života čáru! Ale když mi veronik začala říkat, že jedna holka udělala svýmu psovi, když mu byl jeden rok, tečku na jazyk a po téměř šesti letech tam ta tečka pořád je - a vzápětí mi spousta lidí tuto neuvěřitelnou informaci potvrdila - tak se mě trochu zmocňovaly obavy jestli to náhodou vážně není pravda a jestli budu mít až do konce života zelenou (ano, ten fix byl zelený!) čáru přes jazyk.
když jsem byl konečně doma, hned jsem běžel k zrcadlu a vypláznul na sebe jazyk. Ta čára tam byla! Sice maličká ale jo! I když jsem jí drhnul dolů pleťovou vodou s alcoholem, která mimochodem chutnala vážně hnusně, pořád tam byla. A ani se mi nezdálo, že by nějak mizela! S pocitem zoufalství jsem šel spát (vždyť bylo taky asi 12 - pravé poledne, pro mě čas na kutě :) a když jsem se probudil tak....už tam ta čárka nebyla. někteří by možná nebyli rádi při pomyšlení na to, že všechnu tu barvu spláchli do svého organismu, já ale rád vážně byl. Prostě, celý život budu mít normální jazyk.
A co s toho plyne? Vlastně nic. Snad jen to, že si nemáte kreslit po jazyku lihovým fixem - ale tuhle informaci jste mohli vyčíst už i z nadpisu.
Takže mě napadá druhé téma ke psaní, a je to téma, na které jsme s pár lidmi ze třídy před nějakým časem zavedli řeč (omg, píšu děsně spisovně :) a to: Písňové texty. Přesněji řečeno České písňové texty. Shodli jsme se na tom, že ne všechny jsou horší než ty anglické -např. taková Rihanna zpívá o deštníku, nebo celou písičku zpívá DJovi v doslovném překladu "prosím, nestopuj hudbu".
Většina těch českých textů je blbá hlavně proto, že jí rozumíme každé slovo. Ty prázdné fráze, že se někdo neustále ztrácí ve tmě (šeru, mlze, vždyť je to jedno), pojídá svůj smutek, volá o pomoc - ty písničky přeplněné metaforami; vždyt jsou o ničem! Nejen, že jsou po textové stránce téměř jedna jako druhá, ale prostě nic neznamenají. Nebo jim ve své zabedněnosti nerozumím. Ale pochybuju, že by taková Ewa Farná zpívala o něčem, co má vyšší smysl, tak vysoký, že mu neporozumím (haha, dovolte abych se zasmál :D:D:D)
Ale takoví TataBojs mají skvělý texty. Metafory jsou tam samozřejmě taky, ale prostě to nejde srovnávat! Ale já to stejně srovnám :) takže písnička Náměsičná od Tata Bojs:

I když máme svý obavy (oba víme že)
clean je čistý, dirt je špína
nechci ti dávat klíny do hlavy
chci ti dát jen hlavu do klína

Tvůj klín mi hlavu vyčistí od problémů a starostí
Přispěju rád svou troškou do klína
Tím to končí nebo začíná

Možná necítíš se úplná
Buď si jistá, že něco chystám
Sám vyplním ti ta místa prázdná
už necouvám ale dorůstám

jsem lunatik ty má luna
modul se teď bude hodit
tím sám klesám ti dolů do lůna
hlavně se teď neprobudit

Teď pro srovnání Ewa Farná s písní jen spát.
V dálkách, kde mi láska dává křídla.
Tam v těch dálkách, co chci, může se i stát.
Zatím víc než tuším, že můj budík vstává.
Zase mám se snů vzdát, když já chci spát!
Refrén:
Od snů se neodchází.
Měl bys to ránu říct, že já
od svých snů neodcházím.
Prostě teď zhasnu den a půjdu spát. 2x
V dálkách, kde mi lítat nezabrání.
Tam v těch dálkách, co chci já se vyplní.
Přesto vím, že budík jedno moje přání
nesplní a s ránem zazvoní.
Jsem snad jediný, kdo vidí ten rozdíl? Teď bych rád srovnal texty nějakých zahraničních zpěvaček.
Christina Aguilera; Walk Away (ale jenom malý kousek, protože se mi to nechce všechno překládat :)
Byla jsem naivní, tvá láska byla jak bonbón,
neskutečně sladký, ale já nepoznala, že byl zabalený,
Našla jsem se na tvém webu, říkala jsem tam jak krvácet,
byla jsem kořist ve tvé posteli, zhlcená kompletně.

A pro srovnání výše uvedená Rihanna a její Umbrella;

Když slunce svítilo, zářili jsme oba,
řekla jsem ti, že tu budu navždy,
řekla jsem že budu vždy tvůj přítel,
přísahala jsem že se na tebe přilepím až do konce,
teď prší víc než někdy,
bla bla bla (tuhle část jsem neuměl přeložit)
a tohle si už myslím zvládnete přeložit sami:
You can stand under my umbrella.
You can stand under my umbrella, ella, ella, ey, ey, ey.
Under my umbrella, ella, ella, ey, ey, ey.
Under my umbrella, ella, ella, ey, ey, ey.
Under my umbrella, ella, ella, ey, ey, ey, ey, ey, ey.

Jak to vidíte vy?
yourKenyh

BLOG MÉ SESTRY

30. září 2007 v 17:26 | Kenyh
Někteří si možná vzpomínáte na femma.blog.cz - blog mý sestry. Ale pravdou je, že to byl spíš blog
můj. Protože jsem tzm všechno psal já, i design jsem udělal já z obrátků který jsem našel já (ach bože, vypadám jak nějakej děsnej narcista, že?) a tak je celkem jasný že za krátkou dobu to už ani jednoho z nás nebavilo.
Teď si ale má sestra založila Jihiro.blog.cz (link) který je opravdu její. teda pochopitelně jsem jí trochu omáhla s dsignem - který je podle mě na blog holky, který nebylo ještě ani devět let, dost dobrej. Články si ...ehm "píše" (vlatně jen kopíruje obrázky :D) sama. Proto se nedivte , že tam najdete dollsky a glittery, vždy't vám by se něco takovýho v jejím věku přece líbilo taky, ne?
yourKenyh

TS2 MODELY

29. září 2007 v 4:48 | Kenyh

JAK JE TĚŽKÉ NAJÍT NORMÁLNÍ BLOG

29. září 2007 v 0:08 | Kenyh
Je mi vážně líto, že jo to za dnešek už třetí článek a vy toho budete muset zas tolik přečíst (nikdo vás k tomu nenutí , ale koment potěší O_O) ale tohle si vážně nedokážu odpustit.
Myslím, že blogaři by se dali rozdělit na takové dva protipóly. Na jednom jsou ti, kteří mají celkem vkusný design, píšou dobrý články který jsou psány čitelně, takže žádný "ČaUQy lIdIčQovÉé" ale něco trochu....normálnějšího. Na svůj blog píší své názory, z toho jak píší vyplívá, že jsou na nějaké úrovni a vůbec, celý blog je pěkný jak na pohled, tak i obsahem.
Mezi tyhle patří hlavně poslední dobou populární Dreamblog od Domulky. Domulka má pěkný design a ještě k tomu píše na takový dobrý témata ke kterým má většinou každý co říct. Samozřejmě, že takových blogů s názorem je mnohem mnohem více ale přece tu nemůžu psát všechny, takže další už uvádět nebudu.
Pak je tu at druhá, poněkud.....jiná skupina. Už na první pohled je zřejmé, že jejich majitel zřejmě nemá moc vkusu - děsný kontrasty, nečitelné písmo na barevném pozadí - to všechno dělá špatný dojem. Tento pocit se dá ještě zesílit buď glitter obrázkama nebo jinýma nevkusama, jindy ale stačí jen stovky překopírovaných obrázků celebrit. Na těchto blogách většinou najdete.....vlastně tam nenajdete nic. Samozřejmě to nejde říct obecně, občas se tam dají najít nějaký zajímavý informace, leč v drtivé většině skopírovaných z jiných serverů/blogů.
Příklad takového blogu z jistých důvodů uvádět nebudu, určitě jste sami už někdy na podobný blog narazili, takže se to dokážete představit. Pokud pudubou hrůzu dokonce vlastníte, radím udělat hezčí design na kterém půjde hlavně číst písmo, pozadí se nebude různě třpytit, hýbat a podobně, bude na sebe navazovat - a co je hlavní, rozhodně udělejte lepší obsah! koho by nebavilo psát o sobě? A dko má číst pořád ty tuny překopírovaných článků? Vždyť každý je jedinečný tak dejte skrz blog šanci druhým lépe vás poznat!
Jejda, to zase radím, a to jsem na blogu po měsíci ani ne jeden den a má dení návštěvnost zatím nepřesáhla třicet lidí (ne, že by mi to vadilo :)). Už přestanu všem radit, připadám si jak největší chuj.
yourKenyh

COMEBACK

28. září 2007 v 17:55 | Kenyh
No, nebudu to prodlužovat, zkrátka je to průser. Nejen že mě teď už nikdo nebude brát vážně, protože jsem v minulém článku napsal něco ve smyslu "sbohem navždy" a teď tu jsem zas, nejen že todle je pravděpodobně jeden z posledních dnů mého života protože mě Lole nejspíš zabije, nejen že budu muset snášet posměšky od Turmawen typu "já to říkala", nejen to...je to mnohem mnohem horší. Já zjistil že blog potřebuju! Je to přesně tak, jak se to říká. Člověk chce to, co nemá (i když říká se to přesněji "člověk chce to co nemůže mít" ale to by k tomu co zde hodlám napsat tak nesedělo). Když jsem měl blog, tak jsem se ho chtěl zbavit. Vlastně mi ani tak nešlo o to zbavit se blogu, ale zbavit se závislosti na něm. No, a když se mi to podařilo tak jsem tady zas. Proč? Je to jednoduché. Vlastně je to velmi složité ale vynasnažím se vám to vysvětlit tak, aby vám to všem připadalo jako nejjednodušší věc na světě.
Já potřebuju blog. Potřebuju se někde vypsat, potřebuju, aby druzí četli o absurdních zážitcích z mého života, potřebuju si někde pěkně zanadávat na mého učitele z matiky, potřebuju někde vystavit svá grafická "díla" - lépe řečeno spíš výtvory. Navíc, když nejsem denně na blogu, tak ochabá mé přátelství s Turmawen! Co je důležitější než přátelství (i když tohle není přece jenom to přátelství v pravém slova smyslu)? Láska? No, pochybuju, že ta se u nás přes skype a komentáře na blogu vyvine :)
Vlastně je mi velmi líto, že si blog zakládám, tímto se vám všem omlouvám, omlouvám se za svůj slib, že už mě tady víckrát neuvidíte - který jsem jaksi porušil. Ale vlastně, kromě důvodů výše napsaných, je tu jeden hodně veliký důvod - a to že až do tohoto okamžiku (tím okamžikem myslím moment, kdy jsem začal vytvářet nový design) mě to na internetu nebavilo. Zkoušel jsem být na myspace. Je to skvělá stránka, navíc si fakt procvičím angličtinu a poznám zajímavý lidi. Ale...na blog to prostě nemá!
A taky bych tu chtěl pronést pár vět o nových změnách, které na tomto blogu nastanou. Na myspace jsem poznal spoustu lidí a všichni tam měli profil atd., díky kterému bylo zřejmé, jaký ten daný člověk asi je. Tady na blogu je to jiné. Je to jen a jen přetvářka. Já v tomhletom nehodlám dál pokračovat, to mě nebaví. Tady na blogu budu sám sebou, nebudu si tu hrát na někoho, kým bych chtěl být. Tento blog, každé slovo a vůbec všechno, co tady najdete, jde ze mě. Takže si uvědomte, že když urazíte můj blog, urazíte tím i mě (řečeno s mírnou nadsázkou :) ale klidně buďte, upřímní, však já už to nějak překousnu, když mi nějaká jedenáctiletá holčička z horní dolní nápíše něco nepěkného (nic proti jedenáctiletým holčičkám z horní dolní :)
Tak, to by bylo prozatím tak vše, co bych chtěl říct. Jo, ještě malá změna v SB; ty blogaře, které považuju za přátele si dám do oblíbených stránek. Vy ostatní, co rádi píšete komentáře typu "ahojdááá, mucQy krásňoůůčkej blogísek, nespřátelíme?" mi můžete vilízat píču - teda kdybych nějakou měl (nemám :)) sry za sprosté výrazy ale jen jsem opravdu chtěl zvýraznit, jak moc mi jsou tyto komentáře ukradený.
Takže, tímto začíná nová kapitola mého blogového života. Buďte v ní všichni vítáni!
yourKenyh
 
 

Reklama