>mjúsiqué

LIL KIM - HOW MANY LICKS?

14. října 2007 v 14:41 | Kenyh
Umělec: Lil Kim
Písnička: How Many Licks?
Styl: HipHop, R´n´B
Stručně: Lil Kim je jedno z nejznámějších jmen ženského rapu a tak si může dovolit výstřednosti. Tím, že jí každý zná, není nucena si udržovat hiphop styl a proto vypadá tak trochu jako pornohvězda. Písnička je z roku 2000.

THE BLACK EYED PEAS

12. října 2007 v 20:32 | Kenyh
Tato písnička mě zaujala tím, jak je děsně hloupá. Ale nehodlám jí kritizovat protože se mi líbí.

My Humps - v překladu Moje Hrbolky - je tak hloupá píseň, až je vlastně skvělá. Je tak povrchní, jednoduchá a Fergie se v ní projevuje jako sobecká, pitomá a materialistická žena, která touží po penězích, špercích, dokonalé image a mluví jako naivní koketka. Dokonalá kombinace!
Jestli vám video nejede, klikněte zde.
Mimochodem, Lole, která je myslím vám všem velmi známá, má nový blog [link]
yourKenyh

LIKE A VIRGIN - LIFE BY CHRISTINA AGUILERA, MADONA, BRITNEY SPEARS & MISSY ELLIOTT

30. září 2007 v 21:25 | Kenyh
Tak tohleto by se asi v dnešní době opravdu nemohlo stát, protože Christina s Britney se navzájem nenávidí a navíc, Britney už dávno není ta respektovaná hvězda, kterou dřív byla (i když pořádně zpívat neuměla dle mého názopru nikdy)..
Poslechněte si to celé, a taky se na to dívejte, je zajímavý dívat se na tváře amerických celebrit v hledišti a taky na výraz Justina který v té době s chodil s Britney, když se Britney líbá s Madonnou ;)

JOSS STONE

29. září 2007 v 19:01 | Kenyh
joss5.jpg JOSS image by ThreadBareStyle
Joss Stone
Patří mezi nejtalentovanější zpěvačky populární hudby součastnosti. Zpívá od soulu přes funk a reggae až po pop. Mezi její největší hity patří You Had Me, Tell Me Bout It a Right To Be Wrong. Proslavila se především svým "černošským" hlasem, je jedna z mála zpěvaček, kterou uslišíte zpívat stejně dobře jak z desky, tak i na živo. Nikdy nezpívá na playback a vždy vystupuje bosa. Říká, že potřebuje cítit kontakt s pódiem, co je na tom pravdy netuším.
Mimochode, koukejte jak jsem vzdělanej, tohle všechno vím z hlavy ;). Spolu se slávou získala i titul "Nejmladší písničkářka světa" a tím ho vzala Avril Lavigne. Ano, své písně si píše sama.
Proslavila se díky soutěži, obdoby SuperStar, akorát ta show nebyla tak slavná a nenadělal se kvůli ní takový povik. Prý se snad ani nevysílala v hlavním vysílacím čase.
Joss je osobitá - jak svou hudbou tak svým vzhledem. Rozená blondýnka si momentálně barví těch spoustu vlasů, co má na hlavě, na červeno až fialovo.
Nějaký videa v celým článku (většina jich bude naživo protože se mi líbí víc naživo než z videoklipů)
 
 

Reklama